Redmi AirDots 3 Pro Resmiyet Kazandı! İşte Özellikleri ve Fiyatı


Redmi AirDots 3 Pro gerçek kablosuz kulaklık, bugün itibarıyla resmiyet kazandı. Dikkat çekici özellikleri bulunan ürün, 11 Haziran itibarıyla ilk kez satışta olacak.

Redmi AirDots 3 Pro, “uygun fiyatlı gerçek kablosuz kulaklık” olarak tanıtıldı, ama bunun yanında, ürünün iddialı özelliklerinin olduğuna da vurgu yapıldı. Yani az para ödeniyor diye kırpılmış özelliklerle karşılaşılmayacak. En azından beklentiler bu yönde.

Redmi AirDots 3 Pro, üç önemli özelliğe sahip. Bunları sıralamak gerekirse:

Aktif gürültü engelleme özelliği: Bu özellik, kalabalık ve gürültülü ortamlarda yaptığınız telefon görüşmelerinde daha iyi performans almanız için önemli. Hem sizin sesiniz karşı tarafa anlaşılabilir bir şekilde ulaşacak, hem de karşı tarafın sesini daha net duyabileceksiniz. Ortam seslerinin 35dB değerde düşürülebileceği belirtiliyor.

Günümüzde, yüksek fiyat etiketi bulunan bazı kablosuz kulaklıklarda bile aktif gürültü engelleme özelliğine yer verilmediğini hatırlatalım.

Kablosuz şarj özelliği: Qi standardı bulunan ürün, eğer uyumlu bir şarj pedi varsa, bu sayede kablosuz olarak da şarj olabilecek. Bu özellik de çoğu kulaklıkta bulunmuyor. Ayrıca ürün, kablolu olarak hızlı şarj desteği sunuyor ve tek şarj ile toplamda 28 saate kadar (Kutudaki şarj miktarıyla beraber) kullanım sunabiliyor.

Düşük gecikme süresi: Bu sayede, kablosuz bağlantı kurduğunuz cihazlarda bir şeyler dinliyor ya da izliyorsanız, can sıkıcı bir gecikme yaşamayacaksınız. Bir video izliyorsanız, ses ve görüntü arasında bir senkron sorunuyla karşılaşmanız zorlaşacak.

Redmi AirDots 3 Pro Resmiyet Kazandı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Redmi AirDots 3 Pro’nun diğer özelliklerini sıralamak gerekirse…

Ürün, 9mm sürücülere ve üçlü mikrofon sistemine sahip.

IPX4 sertifikası sayesinde su sıçramalarına karşı dayanıklı. Yani hafif yağmur altında ya da spor yaparken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ürünün siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği bulunuyor.

Kulaklıkların her birinde 35mAh pil var ve bu da tek şarj ile yaklaşık 6 saatlik deneyim demek. Eğer aktif gürültü engelleme modunu açarsanız, tek şarj ile yaklaşık 3 saatlik deneyim elde edebileceksiniz.

USB şarj kablosunun da Type-C kablo olduğunu ekleyelim.

Ve gelelim fiyata…

Redmi AirDots 3 Pro, 47 dolarlık satış fiyatına sahip olacak. TL olarak hesapladığımızda, yaklaşık 400 TL yapıyor. Bu, 11 Haziran’da çıkış yapacağı Çin pazarı için geçerli. Henüz diğer pazarlar ve diğer fiyatlar hakkında bir bilgi paylaşılmadı.

>> Redmi Note 10 Pro, Çin’e Geldi. Uluslararası Versiyonla Arasında Ciddi Farklar Var


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here