Redmi Note 8 MIUI 12 Ne Zaman Çıkıyor? İşte Tüm Detaylar ve...

Redmi Note 8 MIUI 12 Ne Zaman Çıkıyor? İşte Tüm Detaylar ve Çıkış Tarihi

Google News Abone Ol

2020 yılının il üç ayında 6.6 milyon satış adetine ulaşan Redmi Note 8 MIUI 12 arayüzü bekleyen kullanıcılar sosyal medyada sabırsızlıklarını gösteriyorlar.

Her gün Redmi Note 8 MIUI 12 ile ilgili onlarca mesaj, soru veya yorum alıyoruz. Note 8 kullanıcılarının en önemli sorusu ise telefonlarının MIUI 12 güncellemesini ne zaman alacağıyla ilgili. Geçtiğimiz dönemde Xiaomi tarafından yapılan açıklamada RedmiNote 8 akıllı telefonların önümüzdeki birkaç ay içinde MIUI 12 yazılım güncellemesini alacağı bildirildi. Uzak doğudan gelen haberlere bakılırsa Redmi Note 8 Pro Temmuz ayına kadar MIUI 12’yi alabilir. Redmi Note 8 ve Redmi Note 8T bundan kısa bir süre sonra güncellemeyi alacak. Muhtemelen Ağustos ayında.

Redmi Note 8 MIUI 12 için birkaç ay daha beklemek gerekiyor anlayacağınız. Xiaomi bu ay başında gerçekleştirdiği MIUI 12 tanıtımda eski telefonların bu yeni güncelleştirmeyi alacağı tarih için bir takvim yayınlamıştı. Takvimde telefonlar için 3 etap bulunuyor. ilk etap Mi 9, 9T, 9T Pro, Redmi K20 ve K20 pro akıllı telefonlar için. Muhtemelen ilk etap Haziran ayında yeni güncelleştirmeyi alacak.

Redmi Note 8 MIUI 12 Ağustos Ayında Yayımlanacak

İkinci etapta ise Redmi Note 7, note 7 pro, Note 8 Pro gibi telefonlar bulunmakta. Bu etabında Temmuz ayında gerçekleşeceğini düşünüyoruz. Temmuz ayında MIUI güncellemesi alacak diğer telefonlar şöyle: Redmi Note 9, POCOPHONE F1. POCO F1, Mi 10 Pro, Mi 10, POCO F2 Pro, POCO X2, Mi 10 Lite. Mi Note 10, Mi 8, Mi 8 Pr0, Mi MIX 3, Mi MIX 2S, Mi 9 SE, Mi 9 Lite ve Redmi Note 7s.

Üçüncü etapta güncelleme alacak telefonların başında Note 8 için MIUI 12 geliyor. Ağustos ayında güncelleme alacak 3. etap telefonları arasında şunlar var: Mi Note 3, Mi MIX 2, Mi MAX3, Mi 8 Lite, Redmi Y2, Redmi S2, Redmi Note 5. Redmi Note 5 Pro, Redmi 6A, Redmi 6, Redmi 6 Pro, Redmi NOte 6 Pro. Redmi Y3, Redmi 7, Redmi 7A, Redmi Note 8, Redmi Note 8T, redmi 8, Redmi 8A. Redmi 8A Dual, Redmi Note 9s, Redmi Note 9 Pro, Redmi Note 9 Pro Max, Mi Note 10 Lite.

>> MIUI 12 Tanıtımı Resmi Olarak Yapıldı! Tüm Redmi, Poco ve Mi serisi telefonlar için güncelleme zaman çizelgesi yayınlandı.

Redmi Note 8 MIUI 12


14 YORUMLAR

    • 12 Eylül itibariyle cihazlar güncelleme aldı ve almaya devam edecek. Eğer henüz güncelleme almadıysanız ayarlar bölümünden yazılım kısmını kontrol edebilir ve güncellemenizi yapabilirsiniz. Tabi cihazınıza güncelleme gönderildiyse.

  1. Redmi note 8 MIUI 12 Ekim ayının sonlarına doğru Dağıtımı Başlayacak Şuan Çin’de Dağıtıma Başlandı Türkiye’de dağıtımın bitmesi Kasım ayının 15 ine kadar sürebilir. ( Şanslı iseniz Ekim ayı bitmeden gelir )

  2. bu listeden note 8 yok ki , yani note 8 almayacak mı bu güncellemeyi adam gibi bir bilgi alamıyoruz enteresan. Cokta umrumda değil ama arada bir bakıyorum kesin olarak note 8 için yazılan birsey bulamıyorum.

CEVAP VER