İşte Resmi Şampiyonlar Ligi Telefonu: Oppo Find N2 Flip

Çinli teknoloji şirketi Oppo, resmi Şampiyonlar Ligi telefonunu, yani Oppo Find N2 Flip’i görücüye çıkardı. Aslında bu telefon, geçtiğimiz aralık ayı itibarıyla resmiyet kazanan bir telefondu. Yeni yapılan anlaşma neticesinde de Şampiyonlar Ligi’nin resmi telefonu olduğu duyuruldu.

OPPO ve UEFA, MWC 23 kapsamında bir etkinlik gerçekleştirerek ortaklığın yeni ürünü hakkında bilgiler paylaştı. Yetkililer, teknoloji severlerin Oppo Find N2 Flip’i satın alarak OPPO ve UEFA Champions League markalı çeşitli hediyeler kazanabileceklerini belirtiyor. Dahası, telefonu satın alanlar, çekilişe katılarak 2022-23 UEFA Şampiyonlar Ligi finali biletini de kazanma şansına erişecek.

Bu arada, 2022-23 UEFA Şampiyonlar Ligi finalinin İstanbul’da gerçekleştirileceğini hatırlatalım. Final maçının oynanacağı saha ise, Atatürk Olimpiyat Stadyumu olarak belirlendi.

İşte Resmi Şampiyonlar Ligi Telefonu: Oppo Find N2 Flip

Şampiyonlar Ligi telefonu Oppo Find N2 Flip’in öne çıkan özellikleri neler?

Resmi Şampiyonlar Ligi telefonu Oppo Find N2 Flip, 6.8 inç büyüklüğünde ana ekrana sahip. Bu Amoled ekran, FHD+ çözünürlük ve 120Hz tazeleme değerleri sunuyor. Ek olarak, 3.26 inç değerde dış ekranı da mevcut.

Ürün, gücünü MediaTek’in Dimensity 9000+ çipsetinden alıyor. Ek olarak 8GB LPDDR5 RAM ve 256GB UFS 3.1 dahili depolama gibi detaylar mevcut.

Ürünün kamera dizilimine baktığımızda ise, arka tarafta 50+8MP değerlerini görüyoruz. Ön tarafta da selfie’ler için 32MP kamera var.

“Peki kamera çekim yetenekleri neler?” diye merak ediyorsanız, bu konuda da bilgiler paylaşalım.

Ürün, 4K 30FPS ve 180p 60FPS değerde videolar çekebilmenize imkân sunuyor. Video çekimleri esnasında, özellikle hareket halindeyken sarsıntıların önemli ölçüde öne geçilebilmesi ve daha yumuşak görüntüler kaydedilebilmesi için elektronik görüntü sabitleme yeteneği de mevcut.

İsterseniz ultra geniş açılı çekimler yapabilir, isterseniz de ağır çekim videolar hazırlayarak ufak detayları daha iyi inceleyebilirsiniz.

4300mAh pile sahip olan ürün, aynı zamanda 44w SUPERVOOC hızlı şarj teknolojisini de sunuyor. Böylece pili kısa sürede şarj edebilme imkânınız doğuyor.

“Peki telefonda, güvenlik için yüz tanıma sistemi ve parmak izi okuyucu sensör gibi detaylar var mı?” dye soruyorsanız, evet, bunlar da var.

Resmi Şampiyonlar Ligi telefonu Oppo Find N2 Flip’in henüz resmi Türkiye çıkış tarihi ve fiyatı belli değil.

İlgili Haberler

>> Uygun fiyatlı iPhone: iPhone SE 4 Geliyor!