Samsung Artık Uygun Fiyatlı 5G Telefonlar İle Karşımıza Çıkacak!

Uygun Fiyatlı 5G Telefonlar

Samsung 2022 yılında daha uygun fiyatlı 5G telefonlar ve 200 MP kameralı modeller üzerinde çalışmalara başlayacak. İşte detaylar.

Son zamanlarda ülkemizde yüksek dolar kuru sebebiyle uygun fiyatlı akıllı telefonlara olan ilginin bir hayli arttığını söyleyebiliriz. Fakat genellikle teknoloji devleri 5G modeller piyasaya sürdüğü için bazı 5G modellerini ülkemize getirmiyor. Bunun sebebi ise ülkemizde henüz 5G desteğinin bulunmaması. Fakat Samsung, Huawei ve Xiaomi gibi bazı markalar 5G destekli modellerini de ülkemize getiriyor. 5G destekli modellerin genel olarak 4G destekli cihazlara göre daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden 5G desteğine sahip olmayan ülkeler genellikle 4G telefonları tercih ediyor. Fakat iddialar artık 5G telefonlarının 4G modeller ile hemen hemen aynı fiyata sahip olacağı yönünde. Özellikle Samsung uygun fiyatlı 5G telefon konusunda tercih edilebilecek modeller üretebilir. İşte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Artık Uygun Fiyatlı 5G Telefonlar İle Karşımıza Çıkacak!

Uygun Fiyatlı 5G Telefonlar

Samsung’un katlanabili­r olarak karşımıza çıkan Z Fold ve Z Flip modelleri dünyada çok büyük ilgi gördü. Bunun yanı sıra amiral gemisi olarak nitelendirebileceğimiz S serisi modelleri de yoğun ilgiyle karşıland­­ı. Fakat Samsung daha uygun fiyatlı modelleri ile de öne çıkmak adına özellikle 5G modellerinde daha uygun fiyatları ile karşımıza çıkabili­r. İddialara göre Samsung piyasaya sürdüğü 5G modelleri artık daha uygun fiyattan satışa sunacak. Bu sebeple diğer markalara karşı avantaj yakalayabili­r.

Kamera tarafına baktığımızda ise Samsung’un şu ana kadar 108 MP’lik kameraları karşımıza çıktığını biliyoruz. İddialara göre Samsung her segment akıllı telefonlarında 200 MP’lik kamera ile karşımıza çıkabilir. Bu da uygun fiyata hem iyi kamerası olan hem de 5G destekli akıllı telefon almak isteyenler için önemli bir avantaj olacaktır. Önümüzdeki günlerde Samsung’un yakında tanıtacağı modeller ve bu modellerin fiyatı hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıkacaktır. Yakında sızdırılacak gelişmelerden haberdar olabilmek için bizi  takipte kalın.

İlgili Haberler:

>> Windows 11 Yeni Güncelleme Yayınlandı! Peki Nasıl İndireceksiniz?

>> HONOR MagicBook 16, Windows 11 ile gelecek! Yeni ürün hakkında tüm detaylar