Vivo Y75 5G duyuruldu: Bu fiyata bu kamera!

Vivo Y75 5G

Ülkemizde de satışa sunulması Vivo Y75 5G  modeli duyuruldu. İşte kamera alanında da beklentileri karşılayacak olan yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

.

Bildiğiniz üzere Vivo bir süredir ülkemizde resmi olarak hizmet veriyor.gm Gerek uygun fiyatlı modelleri olsun gerek üst segment modelleri olsun tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Yakında ülkemizde de piyasaya sürülmesi beklenen Y75 modeli ise uygun fiyatlı 5G telefon olarak karşımıza çıkacak.

Serinin önceki modeline göre daha yüksek RAM kapasitesi ve daha iyi kameraya sahip olacak modelin uygun fiyattan satışa sunulması bekleniyor. İşte yakında ülkemize de giriş yapması beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Vivo Y75 5G duyuruldu: Bu fiyata bu kamera!

Vivo Y75 5G

Yeni modelin ilk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde arka tarafında mavi ve turuncu renk geçişlerinin yer aldığını görmekteyiz. Ayrıca arka tarafında da ikili kamera kurulumu bizleri karşılıyor. Bu kameraların 50 MP ana kamera 2 MP makro kamera ve 2 MP derinlik kamerası olarak sıralanması bekleniyor. Ön tarafını incelediğimizde ise damla çentikli bir ekran tasarımı bizleri karşılıyor. Bu ekran tasarımı 6.58 inç büyüklüğe sahip bir panele sahip olacak modelin, benzer fiyata sahip modellere göre kullanılabilir olduğunu söyleyebiliriz.

Teknik özellik tarafında ise genellikle uygun fiyatlı 5G telefonlarda kullanılan MediaTek imzalı Dimensity 700 yonga seti bulunuyor. Aynı zamanda 128 GB dahili depolama kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bu depolama eğer kullanıcıları memnun etmez diye düşünüyorsanız 1 TB‘a kadarlık genişletilebilir hafıza kartı desteği de bulunacak. RAM tarafına baktığımızda ise 4 GB’lık bir kapasite bulunacak. Aynı zamanda Vivo’nun kendi yazılımı sayesinde 4 GB daha sanal RAM desteği bulunuyor. Bu sayede 8 GB’lık RAM bulunuyor. Uygun fiyatlı bir modele göre 8 GB RAM‘in yeterli olacağını söyleyebiliriz. Pil tarafında 5000 mAh’lik bir pil ile kullanıcıları karşılayacak olan Vivo Y75 5G modeli bu pili 18 watt’lık hızlı şarj ile destekleyecek.

İlk olarak Hindistan’da tanıtılacak modelin önümüzdeki aylarda ülkemize de giriş yapması bekleniyor. Söz konusu model ortalama olarak 290 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak. Önümüzdeki günlerde yeni modelin ülkemize giriş yapıp yapmayacağı hakkında yeni sızıntılar gerçekleşecektir yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler:

>> Windows 11 Yeni Güncelleme Yayınlandı! Peki Nasıl İndireceksiniz?

>> HONOR MagicBook 16, Windows 11 ile gelecek! Yeni ürün hakkında tüm detaylar

. . . .