Samsung Galaxy A03 Yakında Türkiye’ye Geliyor: Hem de 2000 TL’ye!

Galaxy A03

Samsung Galaxy A03 modelinin ülkemizde de satışa sunulacağına dair sızıntılar ortaya çıkıt. İşte uygun fiyatlı yeni model hakkında tüm detaylar.

.

Amiral gemisi modelleriyle harikalar yaratan Samsung, diğer bütçe grupları için de telefonlar üretmeye devam ediyor. Özellikle fiyat/performans konusunda A serisi modelleriyle iyi iş çıkartan Samsung, yeni bir A serisi modeli ile karşımıza çıktı. Özellikle uygun fiyatı ile tercih edilen modeller arasında yer alan cihaz, serinin önceki modellerine kıyasla önemli artılar ile karşımıza çıkıyor. Serinin önceki modellerinde olduğu gibi Samsung Galaxy A03 modelinin de ülkemizde satışa sunulacağı biliniyor. İlk olarak Avrupa’da satışa sunulan, önümüzdeki günlerde ise Hindistan’a giriş yapacağı ortaya çıkan, ülkemizde de piyasaya göre uygun fiyatlı modeller arasında yer alması beklenen yeni modelin işte detayları.

Samsung Galaxy A03 Yakında Türkiye’ye Geliyor: Hem de 2000 TL’ye!

Galaxy A03

Serinin önceki modeli Galaxy A02, 2500 TL’lik fiyat etiketi ile ülkemize giriş yapmıştı. Daha sonrasında 1700 TL gibi fiyatlara kadar düşüş yaşayan model, sonraki aylarda ise yine 2500 TL seviyelerine çıktı. Serinin yeni modeli Galaxy A03 modelinin de bu yüzden ülkemize giriş yapacağı kesin diyebiliriz. Aynı zamanda bu model de benzer fiyat etiketinden piyasaya sürüldüğü için, ülkemizde satışa sunulacak fiyatı da 2000-2500 TL aralığında olacaktır.

Samsung Galaxy A03

İlk olarak söz konusu modelin ülkemizde geleceği tarih hakkında henüz net bir açıklamanın olmadığını belirtelim. Fakat serinin önceki modeli olan Galaxy A02, geçtiğimiz yılın Mart ayında ülkemizde giriş yapmıştı. Samsung Türkiye tarafından yeni modelin ülkemize geleceği tarih hakkında henüz net bir açıklama olmasa da, A03 modelinin de Mart 2022 gibi ülkemize geleceği söyleyebiliriz.

Yakın zamanda tanıtılan model, 150 dolarlık fiyat etiketi ile Avurpa’daki kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Söz konusu modeli kur bazlı değerlendirdiğimizde 2000 TL’lik bir fiyat etiketinin bizleri karşıladığını söyleyebiliriz. Bayi karları ve vergileri üzerine eklediğimiz zaman ise söz konusu modelin 2000-2500 TL civarında satışa sunulabileceğini söyleyebiliriz. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler:

>> Honor Magic V Özellikleri Ortaya Çıktı: Sektörü Sallayacak

>> HONOR MagicBook 16, Windows 11 ile gelecek! Yeni ürün hakkında tüm detaylar

. . . . .