Honor Magic V Özellikleri Ortaya Çıktı: Sektörü Sallayacak

Honor Magic V özellikleri

Honor Magic V özellikleri sonunda ortaya çıktı. Katlanabilir akıllı telefonlar içerisinde çok farklı bir yere sahip olması beklenen bu cihaz büyük bir beğeni toplayacak gibi görünüyor. Hadi gelin detaylara birlikte bakalım.

Huawei küresel çapta çok büyük bir saldırı ile karşı karşıya kaldı. ABD merkezli olarak yapılan bu sert baskı birçok şirketin Huawei’yi dışlanmasına neden oldu. Sonuç olarak ortaya ağır bir tablo çıktı. Akıllı telefon üretemez hale gelen Huawei kısa bir süre sonra Honor markasını satmak zorunda kaldı. Şimdi ise bu marka adeta harikalar yaratıyor.

Yaşanan tüm bu gelişmelerden sonra Honor katlanabilir cihazlarla sektörü sallamaya hazırlanıyor. Elbette bu sanıldığı kadar kolay olmadı. Samsung gibi bir markanın tekel haline geldiği sektörde Honor söz sahibi olmak istiyor. Bunun için yeni özelliklere sahip cihazlar üretmeye gayret gösteriyor.

Honor Magic V özellikleri

Yeni katlanabilir Honor marka akıllı telefonun ismi Magic V oldu. Cihazın özelliklerine baktığımızda ilginç bazı detaylar karşımıza çıkıyor.

Honor Magic V özellikleri

  • Öncelikle bu cihazın 6,45 inç FHD+ çözünürlüklü bir ekrana sahip olduğunu belirtelim.
  • 120 Hz tazeleme hızı ve OLED ekran teknolojisi.
  • Snapdragon 8 Gen 1 işlemci
  • 50 megapiksel ana kamera, Ultra geniş açı kamerası ve yardımcı sensör
  • 4750 mAh batarya

Özelikleri bu cihazda yer alacak. Akıllı telefon modelinin fiyat etiketleri 30 bin TL civarında olacak. Elbette vergilerle birlikte bu fiyatın daha fazla artması bekleniyor.

Yeni katlanabilir cihazda renk seçenekleri

Katlanabilir akıllı telefon tutkunları bu cihazda farklı renkler tercih edebilecek. Turuncu renk en popüler olanlar içerisinde yer alıyor. Suni deri yapıda olması beklenen turuncu renk cihaza büyük bir şıklık kazandıracak.

Geriye kalan renkler parlak yapıda olacak. 10 Ocak 2022 tarihinde vitrine çıkacak olan bu model 256 ve 512 GB versiyonlarına sahip olacak.

İlgili Haberler:

>> En İyi Android Telefon Bakın Hangisi Oldu: Sürpriz İsim

>> Bu Katlanır Telefon, Samsung’a Büyük Rakip Olacak: İşte Sızdırılanlar!