Samsung Galaxy F62 GeekBench’de görüldü!

Samsung Galaxy F62 GeekBench’de görüldü!

Google News Abone Ol

Samsung’un Hindistan’da piyasaya süreceği Galaxy F62 GeekBench’de görüldü. Önümüzdeki yıl tanıtılması beklenen model hakkında işte detaylar.

Yakın zamanda, Samsung’un F serine ait F12 modeli hakkında ilk ayrıntılar ortaya çıkmıştı. Samsung’un, Galaxy F12 modelinin ise M12 ismiyle satışa sunulacağına dair söylentiler mevcut. Hindistan’da piyasaya sürülecek F12/M12 modeli, 7.000 mAh devasa bir bataryaya sahipti. Samsung’un F serisinde bataryaya yoğunlaştığını söyleyebiliriz. Serinin yeni modeli Galaxy F62 modelinin ise 6.000 mAh bir batarya ile geleceği söyleniyor. Bazı kaynaklara göre ise Galaxy F62 modeli 7.000 mAh batarya ile gelecek. İlk olarak Hindistan’da piyasaya sürülecek model GeekBench’de görüldü

91Mobiles kaynağına göre Samsung Galaxy F62 modelinin Ocak 2021’de Hindistan’da tanıtılması bekleniyor. Fakat henüz Samsung tarafından resmî bir açıklama söz konusu değil. Yakın zamanda yeni modelin tanıtım tarihi netleşecektir.

Samsung Galaxy F62 neler sunuyor

Samsung’un F serisine ait yeni modeli Galaxy F62 hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. Henüz tasarımı hakkında görüntüler ortaya çıkmasa da GeekBench’de ortaya çıkan bilgilere göre, teknik detayları hakkında fikir sahibi olduğumuzu söyleyebiliriz.

galaxy f62

GeekBench üzerinde SM-E625F model numarası ile görülen Galaxy F62’nin, Ocak 2021’de Hindistan’da satışa sunulması bekleniyor. GeekBench’de ortaya çıkan diğer verileri incelediğimizde, Exynos 9825 yongasından güç aldığını ve 6 GB RAM’e sahip olduğunu görmekteyiz. Tek çekirdeklide 763 puan, çok çekirdeklide ise 1952 puan aldığı görülüyor. Aynı zamanda yeni Gal­xy F62, Android 11 ile kutudan çıkacak. Ve Samsung UI arayüzü kullanılacağı biliniyor.

Cihazın Türkiye’ye gelip gelmeyeceği hakkında henüz net bir bilgi yok. Fakat ilk olarak Hindistan’da satışa sunulacak modelin Türkiye’de satışa sunulacağı henüz düşünülmüyor. Çünkü Samsung, Galaxy F serisini Hindistan pazarına özel olarak satışa sunuyor. Bu yüzden F serinin yeni modelinin Avrupa’ya açılması henüz söz konusu değil.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy S21 Plus render görüntüleri ortaya çıktı!

>> Qualcomm Snapdragon 888 yargı dağıtacak!


CEVAP VER