Samsung Galaxy Fit 3 Büyük Ekran ve Pil Detayıyla Öne Çıkıyor

Pek çok sızıntı ve söylenti haberin ardından nihayet resmi duyuru geldi. Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung, yeni saatini görücüye çıkardı. Samsung Galaxy Fit3, daha büyük ekran ve güçlü pil detaylarıyla ön plana çıkıyor.

Samsung Galaxy Fit3 resmiyet kazandı. Bu üründe daha büyük ekran ve günlerce sorunsuz hareket edebilmenize yardımcı olabilecek nitelikte bir pil mevcut. Tabii dahası da var.

Ürün, bugün itibarıyla pek çok ülkede satışa sunulmuş durumda. Gri, pembe altın ve gümüş renk seçenekleri bulunan akıllı saatin ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı ve fiyatı henüz belli değil.

Samsung Galaxy Fit3 özellikleri:

Samsung Galaxy Fit3, 1.6 inç ekranla geliyor. Amoled teknolojisinin kullanıldığı bu ekran, bir önceki nesildeki ekrana kıyasla tam %45’lik bir büyüme sağlıyor ki bu cidden büyük bir sıçrama. Bu sayede daha iyi görüntüleme yapılabilecek ve dokunuşlarınızla daha kolay hareket edebileceksiniz.

Ürünün yanlardan yumuşatılmış, dikdörtgen bir kasa tasarımı var. Çerçevede üçlendirilmiş alüminyum tasarım malzemesi kullanılıyor. Sağ yan tarafta da fiziksel home tuşu yer alıyor. Bu sayede tek tuşla geri dönüş gerçekleştirebileceksiniz. Bu tip detayları zaten pek çok modelde görüyoruz. Bu modelde de kullanılması iyi olmuş.

Samsung Galaxy Fit3, aynı zamanda serideki acil durum SOS sinyali gönderen ve düşme algılayan ilk üye.

Samsung Galaxy Fit 3 Büyük Ekran ve Pil Detayıyla Öne Çıkıyor

Cihazın 208mAh pili bulunuyor ve Samsung, tek şarj ile gündelik kullanımda 13 günlük deneyimin elde edilebileceğini ifade ediyor.

Samsung Galaxy Fit 3’ün kullanımı basit bir arayüzü olduğu belirtiliyor. Öte yandan 100’den fazla egzersiz tipi de var. Bu da spor tutkunları için iyi bir detay.

Peki GPS desteği var mı derseniz, maalesef dahili özellik olarak sunulmuyor. Yani açık havada egzersizler gerçekleştirirken telefonunuzla bağlantılı hareket etmeniz daha iyi olacaktır.

Ve tabii ki pek çok cihazda olduğu gibi bu üründe de uyku takibi, stres takibi, adım takibi, kalori takibi ve kalp ritm takibi gibi özellikler bulunuyor. Bu özelliklerin detayları ve sizle ilgili tüm verilere de Samsung’un akıllı telefonlardaki Health uygulaması üzerinden erişim mümkün.

Samsung Galaxy Fit 3 hakkında yeni bilgiler oldukça paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili Haberler

>> Yeni Nesil Xbox, Teknolojisiyle Heyecanlandıracak Gibi