Nothing Phone 2a Böyle Görünecek: İlginç Tasarım Yakında Geliyor!

Nothing Phone 2a

Nothing Phone 2a modelinin tasarım ayrıntıları ve teknik özellikleri ortaya çıktı. İşte ilginç kamera kurulumuna sahip telefon hakkında detaylar.

Nothing’un şimdiye kadar en uygun fiyatlı akıllı telefonu olan Phone (2a), 5 Mart’ta resmi olarak duyurulmaya hazırlanıyor. Bu tarihe yaklaştıkça, orta segment telefon sızıntıları bir türlü durdurulamıyor gibi görünüyor. Bugün sizlere gösterebileceğimiz daha fazla render var ve birkaç gün öncekinden farklı olarak bunlar iki farklı renkte – gri/siyah ve beyaz olarak gösteriliyor.

Nothing Phone 2a Böyle Görünecek: İlginç Tasarım!

Nothing her zaman cihazları için iki renk seçeneği sunmuştur, daha açık bir ton ve daha koyu bir ton, bu nedenle Phone (2a) formülünden sapmayacak gibi görünüyor. Arkada bulunan çift kamera ‘gözleri’, bu telefonu çok benzersiz bir görünüme sahip kılıyor, üç Glyph LED ve kablosuz şarj eksikliği açıkça görülebiliyor – yuvarlak bir bobin Nothing Phone (1) ve Nothing Phone (2) gibi değil. Ekranın hafifçe engellenmiş bir görünümünü aldığımızda, çerçeveler oldukça küçük ve simetrik görünüyor, bir Nothing geleneği olarak – daha düşük bir fiyat noktasına ulaşmak için böyle bir detayın kesilmemiş olması harika.

Nothing Phone 2a

Güç ve ses düğmeleri, telefonun beyaz versiyonunda zıt renkte, hafif bir panda görünümü için. Nothing, Phone (2a)’nın MediaTek’in Dimensity 7200 Pro SoC ile güçlendirileceğini zaten doğruladı, bu da açıkça Nothing için özelleştirilmiş bir 7200 olduğunu gösteriyor. Geçmişteki bir söylentiye göre, 8/128GB sürümünün fiyatı €349 iken 12/256GB modeli €399’a satılacak.

Nothing Phone 2a

Özellikle, 8/128GB ve 12/256GB olmak üzere iki farklı depolama seçeneği sunması, kullanıcıların tercihlerine göre seçenek sunuyor. Türkiye pazarına gelme ihtimali de göz önünde bulundurulduğunda, Phone (2a)’nın uygun fiyatı ve performansıyla dikkat çekeceği ve kullanıcılar arasında popülerlik kazanacağı öngörülüyor. Nothing’in ilginç tasarımlara sahip telefonlara sahip olduğunu biliyoruz. Fakat söz konusu modelin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği henüz belirsiz. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Nothing markasının yeni modeli hakkında gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Gmail Kapanıyor mu Sorusu Endişe Yarattı. Endişe Etmeyin!