Samsung Galaxy M04 Serinin En Ucuzu Olacak!

Samsung kamera performansı

Samsung Galaxy M04 modeli hakkında yeni detaylar belli oldu. İşte uygun fiyata satışa sunulacak olan yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung’un Galaxy M serisi modellerinin, özellikle fiyat performans bazında değerlendirdiğimizde ilgi gören modeller arasında yer aldığını biliyoruz. Ülkemizde popüler Samsung serilerini incelediğimizde ise, genellikle A serisi modelleri karşımıza çıkıyor. Her ne kadar M modelleri Türkiye’ye giriş yapsa da, özellikle Hindistan için piyasaya sürülen akıllı telefonlar olduğunu söyleyebiliriz. Fakat yakın zamanda Hindistan’da satışa sunulacak olan Galaxy M04 modeli, sunduğu performansa göre uygun bir fiyattan satışa çıkacağı için Türkiye’ye de giriş yapması bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy M04 modeline ilişkin bazı teknik ayrıtılar sızdırılmıştı. Fiyatının uygun olacağına dair bilgiler ortaya çıksa da net bir rakam verilmemişti. Sonunda Samsung Galaxy M04 modelinin fiyat bilgisi ortaya çıktı. Her ne kadar ortaya çıkan fiyat bilgisi Hindistan’a ait olsa da, ülkemizde satışa sunulduğu takdirde vergileri eklesek dahi, piyasadaki en uygun akıllı telefonlar arasında yer alacağını tahmin ediyoruz. İşte diğer teknik özellikleri de ortaya çıkan yeni model hakkında tüm detaylar.

Samsung Galaxy M04 Serinin En Ucuzu Olacak!

Samsung Galaxy M04

Cihazın ilk olarak tasarım ayrıntılarını incelediğimizde, ön panelinde damla çentikli bir ekran tasarımı yer alıyor. Bu ekranın HD+ çözünürlüğünde olduğunu ve 6.5 inçlik bir boyuta sahip olduğunu da ekleyelim. Arka panelinde ise ikili kamera kurulumu yer alıyor. Bu kameralar 13 MP ana kamera ve 2 MP derinlik kamerası olarak sıralanmış durumda. Ön tarafında ise 5 MP çözünürlüğünde bir ön kamera yer alıyor.

Teknik tarafa baktığımızda ise, işlemcide MediaTek imzası taşıyan Helio P35 yongası kullanılmış. Bu yonga setini desteklemek için ise 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı yer alıyor. Fakat bu RAM belleğin 4 GB’ının sanal RAM ile geldiğini de ekleyelim.

Samsung Galaxy M04 modelinin, 4000-5000 TL bandında satılacağını öngörüyoruz. Yeni modelin ülkemize giriş yapıp yapmayacağına dair henüz ortada bir sızıntı bulunmuyor. Fakat rakiplerine göre uygun fiyata sahip olan güçlü bir model olduğu için, ilgi gören modelleri arasında yer alacaktır.

İlgili Haberler

>> Türkiye’nin en büyük Bilim ve Sanat Kampüsü, ülkenin kalbinde 1 milyon çocuğu ağırlayacak