Samsung Galaxy M54 Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, orta seviyeli Android akıllı telefon çözümlerini sıralamaya devam ediyor. İşte yeni bir duyuru daha: Samsung Galaxy M54! Peki bu ürünün ne gibi özellikleri var? İşte detaylar…

Samsung Galaxy M54, şirketin Exynos 1380 işlemcisiyle geliyor. Bu işlemci, Samsung’un orta seviye telefonlarında kullanmak üzere hazırladığı bir çözüm. Buna 8GB RAM ve 128/256GB dahili depolama seçenekleri eşlik ediyor.

Dikkat çekici bir detay olarak, bu ürünün arka tarafında yapay zekâ destekli üçlü kamera sisteminin geldiğini söyleyebiliriz: 108+8+2MP.

Evet, ana kameramız tam 108MP değerde. Bu da fotoğraf ve video tutkunları için sevindirici bir detay. Üstelik bu kamerada OIS, yani optik görüntü sabitleme teknolojisi de var. Böylece hareketli çekimlerde dahi net detaylar elde edilebilecek.

8MP kamera ile geniş açılı çekimler, 2MP kamerayla da yakın planda makro çekimler gerçekleştirilebilecek.

Peki ya Samsung Galaxy M54’ün ekranı nasıl?

Üründe 6.7 inç değerde Super Amoled Plus ekran teknolojisi kullanılıyor. Bu, bir şeyler izlemek ve okumak isteyenler için güzel bir çözüm.

Telefon, pil tarafında da 6000mAh değerde devasa bir özellik sunuyor, ki tek şarj ile 3 günlük kullanımlar mümkün olabilecek. Bu pilin şarjı için de 25w hızlı şarj teknolojisi mevcut.

Samsung Galaxy M54 Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Android 13 ve 5G desteği de var

Samsung Galaxy M54, kutudan Android 13 işletim sistem sürümüyle çıkacak. Böylece güncel deneyimler sunabilecek. Cihazın 5G bağlantı teknolojisini sunuyor olması da güzel. Tabii bu teknolojinin henüz ülkemizde kullanılamadığını da hatırlatalım.

Telefon, Galaxy A54’e kıyasla daha büyük bir ekrana ve daha geniş bir pil kapasitesine sahip. Kameralar tarafında da daha iyi sonuçlar sunabileceğini söyleniyor.

PhoneArena’daki bilgilere göre telefon, sadece bazı ülkelerde satışta olacak, ama henüz liste paylaşılmış değil. Tabii açıkçası ürünün fiyat etiketlerini de merak ediyoruz.
Yeni detaylar oldukça paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili Haberler

>> Ve Hogwarts Legacy’nin Saltanatına Bir Tekme ve Bir Yumrukla Son Verildi!