Samsung Galaxy Note 20 Plus Periskop Kamera İle Gelecek

Samsung Galaxy Note 20 Plus Periskop Kamera İle Gelecek

note 20 plus

Samsung’un amiral gemilerinden Galaxy Note serisinin son üyesi Note 20 Plus için kamera detayları ortaya çıktı. Detaylara haberimizde yer verdik.

Samsung’un yeni cihazların tanıtımını, önceki yıllarda diğer modellerde olduğu gibi ağustos ayında gerçekleştirmesi planlanıyor. Ancak ağustos ayından önce telefona ilişkin bilgiler parçalar halinde gelmeye devam ediyor. Bu sefer gün yüzüne çıkan özellik ise telefonun sahip olacağı kameraya ilişkin.

İddiaya göre yeni cihaz periskop kamera ile gelecek. Bu sayede telefon kullanıcılarına fotoğraflarını çekerken çok daha yüksek kalitede zoomlama imkanı sunacak. Samsung’un bir diğer amiral gemisi olan Galaxy S20 Ultra da periskop kamera mekanizmasına sahip. Aynı zamanda telefonda 100x Space Zoom özelliği de bulunuyor. Söylentilere göre Note 20 Plus ise bu özelliğe sahip olmayacak.

Note 20 Plus ile çektiğiniz fotoğraflar göz alıcı olacak

Note 20 Plus 100x zoom özelliğine sahip olmasa bile periskop kamera kullanıcılarına ortalamanın üzerinde bir zoom deneyimi sunacaktır. Samsung’un ağustos ayında 2 ya da 3 farklı Note 20 versiyonu ile karşımıza çıkması bekleniyor. Tıpkı Galaxy S20 serisinde olduğu gibi kamera özellikleri bu modeller arasındaki temel farklardan biri olacaktır. Ancak Galaxy S20 ile Note 20 serisi arasında kamera kaliteleri bakımından çok büyük uçurum olması ise beklenmiyor. Hatırlarsanız geçen yılın modelleri Note 10 Plus ile S10 Plus aynı arka kameraya sahiptiler. Yalnızca Note 10 Plus fazladan derinlik sensörüne sahipti.

Şu ana kadar telefon ile ilgili birçok özellik sızdırıldı. Son olarak geçtiğimiz günlerde telefonun tasarımı gün yüzüne çıktı. Farklılık arayanlar gördüklerinden pek memnun kalmadı, çünkü telefon tasarım olarak bir önceki model olan Note 10 Plus’ı bir hayli andırıyor. Görsellere göre, cihazda merkezi kamera ve köşeli yapısıyla kullanıcıların karşısına çıkacak.

Samsung Galaxy Note 20 hakkında bildiğimiz her şey burada!

Galaxy Note serisi 2016 yılında, aşırı ısınarak patlayan Note 7 modelleri ile büyük bir itibar kaybı yaşamıştı. Öyle ki modelin üretimi durdurulmuş hatta telefon kullanıcılarından geri toplatılmıştı. Ancak Samsung kısa sürede Galaxy Note serisini diriltmeyi başardı. Galaxy Note serisinin yeni üyesi olacak Note 20 Plus ile de bu başarının sürdürülmesi bekleniyor.


CEVAP VER