Samsung Galaxy S20 Güvenlik Güncellemeleri İle Geliyor: Bilgisayar Korsanları Çok Zorlanacak

Samsung Galaxy S20 güvenlik

Samsung Galaxy S20 güvenlik güncellemesi alıyor. Yeni güncelleme sayesinde bilgisayar korsanlarının işi eskisine göre çok daha zor olacak. Hadi gelin Samsung amiral gemisinin bu yeni güncellemesi ile ilgili tüm detaylara birlikte bakalım.

.

Samsung genellikle orta düzeyden biraz daha fazla güvenli akıllı telefonlar üretiyor. Xiaomi ve Huawei gibi şirketler ise bu konuda biraz daha geri planda. Elbette en üst düzey güvenliğe sahip olan marka hiç şüphesiz Apple iPhone modelleri. Peki Samsung kendi cihazlarını daha güvenli yapmak için önlemler almıyor mu?

Güney Kore merkezli teknoloji devi için böyle bir durum gereklilik değil tam bir zorunluluk. Eğer kendi akıl telefonlarında güvenlik sistemlerini üst düzeye çıkaramazsa bu onun için büyük bir felaket halini alacaktır. Şirket işte tam da böyle bir nedenden dolayı amiral gemileri başta olmak üzere tüm modellere güvenlik güncellemeleri göndermeye çalışıyor. Tabi alt modeller bu tür güvenlik yamalarından faydalanamıyor.

Samsung Galaxy S20 güvenlik güncellemesi dağıtılıyor

2021 güvenlik güncellemeleri için ilk olarak Galaxy Z Flip 5G modeli seçildi. Güncelleme ile birlikte üst düzey bir koruma sağladığı düşünülüyor. Ancak Galaxy S20 modelleri ne yazık ki böyle bir güncellemeden henüz faydalanmamıştı. Şimdi ise bu cihaz hakkında yeni bir güvenlik yaması yayınlanacağı ifade ediliyor.

Samsung Galaxy S20 güvenlik

Ürün yazılım güncellemesi, geliştirilmiş güvenlik ve dışarıdan yetkilendirme gibi birçok konuda geliştirme yapıldı. Özellikle son dönemlerde Android cihazlara çok fazla güvenlik baskısı yapılıyordu. Bu yeni yazılım güncellemesinin en azından güçlü bir koruma sağlayacağı tahmin ediliyor. Samsung bu yeni güncellemesini Galaxy S20, Galaxy S20+ ve Galaxy S20 Ultra modellerine getirdi

Samsung Galaxy S20 serisi yeni güncelleme nasıl yüklenir?

Bu amiral gemisinin güncellemesi otomatik olarak dağıtılacak. Tüm kullanıcılara hızlı bir şekilde dağıtılması planlanan güncellemeyi isteyenler manuel olarak indirebilecek. Bunun için yapılması gerekenler son derece basit.

Cihazınızın ayarlar uygulamasından güncellemeler bölümüne dokunun. Burada bir güncelleme dosyası olduğunu görebilirsiniz. Güncellemeyi indir seçeneğiyle birlikte kolay bir şekilde bu güncellemeyi alabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Nintendo Switch Pro, önümüzdeki haftalarda tanıtılabilir: İşte detaylar

>> Beklenen haber geldi: iPhone 13 Pro, 120 Hz ekran kullanacak


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here