Samsung Galaxy S21 FE, farklı renk seçenekleriyle ortaya çıktı

Galaxy S21 Türkiye

Samsung Galaxy S21 Fan Edition FE versiyonu, farklı renk seçenekleriyle ortaya çıktı. İşte yeni model hakkında tüm detaylar.

Geçtiğimiz aylarda Samsung’un amiral gemisi serisi olan Galaxy S21 ailesi tanıtıldı. Bu seri ile tanıtılan, Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra modelleri bir hayli ilgi gördü diyebiliriz. Serinin fiyatlarına baktığımızda ise, serinin bir önceki ailesi olan Galaxy S20 ile aynı fiyat etiketine sahip oldular. Fakat ülkemizde, geçen seneden bu zamana kadar artan kur değerleri ve eklenen vergilerden dolayı geçen seneye göre çok daha pahalıya piyasaya sürüldüğünü söyleyebiliriz. Bu yüzden tüketiciler tarafından Galaxy S21 modellerini uygun fiyattan alma isteği oluştu. Samsung’da Galaxy S21 ailesine ait uygun fiyat etiketine sahip bir modelin piyasaya sürüleceğinin müjdesini vermişti.

Genellikle amiral gemisi serisine ait bir model satın almak isteyenler, fakat daha uygun bir fiyattan bu isteğini gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar için tercih edilmesi beklenen Galaxy S21 FE modelinin seri üretime geçiş tarihi belli oldu. Bununla beraber yakında seri üretime geçecek olan modelin renk seçenekleri de ortaya çıktı. Serinin diğer modellerine kıyasla daha zengin bir renk paketine sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy S21 FE, farklı renk seçenekleriyle ortaya çıktı

Genel olarak arka tasarımını incelediğimizde, Galaxy S21 modeline çok benzer bir forma sahip olduğunu görmekteyiz. Sızdırılan renk seçeneklerinde ise, siyah, haki, mor ve beyaz renk seçeneklerine sahip olduğunu görmekteyiz. Farklı renk seçenlerine sahip olup olmayacağı ise henüz belli değil. Önümüzdeki günlerde daha fazla renk seçeneğine sahip olup olmayacağı ortaya çıkacaktır.

Samsung Galaxy S21 FE

Serinin en uygun fiyatlı üyesi olması beklenen S21 FE modelinin, bazı temel özellikleri de ortaya çıkmış durumda. 128 GB ve 256 GB’lık dahili depolama seçenekleri ile kullanıcılara sunulması beklenen modelin, Snapdragon 888 yonga setinden de güç alması bekleniyor. Arıca 4.500 mAh kapasitesinde bir pil ile gelecek cihaz, Beyaz, Gri, Pembe ve Mor ve Açık Yeşil renkleri ile kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Galaxy S21 ailesine yakında dahil olacak FE adlı model hakkında aktarılanlar bu kadar. Önümüzdeki haftalarda yeni model hakkında daha fazla ayrıntı sızdırılacaktır. Daha fazla haberler için beklemede kalın.

İlgili Haberler:

>> Xiaomi’den Fiyat Performans Kulaklığı: Redmi AirDots 3 Pro

>> OPPO Enco Free2 Fiyatı ve Özellikleri İle Çok Şaşırttı: Kablosuz Kulaklıkta Devrim Gibi Gelişme