7 – 13 Haziran Oyun Rehberi: The Elder Scrools Online Yeni Nesilde!

işte 7 - 13 haziran tarihleri arasında çıkacak oyun listesi

Önümüzdeki 7 – 13 Haziran haftası oyun dünyası adına pek çok önemli yapımı içeriyor. Özellikle bu hafta en önemli çevrim içi oyunlardan The Elder Scrools Online ve fazlası rehberimizde… 

Backbone (PC) – 8 Haziran

Karanlık bir dedektiflik oyunu olan Backbone diğer platformların öncesinde bilgisayarlar için çıkışını bu hafta gerçekleştiriyor. Oyunda giderek daha tuhaf hale gelen bir dizi soruşturmayı ele alması gereken Howard Lotor karakterini oynuyoruz. Üstelik Howard insansı bir rakun. Point-and-click türünden bu oyunun özellikle meraklılarının ilgisini çekeceğini sanıyoruz.

Chivalry 2 (PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, PC) – 8 Haziran

Chivalry 2, epik ortaçağ filmlerindeki savaşlarından ilham alan çok oyunculu bir birinci şahıs slasher oyunu. İlgi çekici dönemde yaşanabilecek tüm aksiyonu bu oyunda yaşamak mümkün. Sert kılıç savaşlarından, ok yağmurlarına ve kale kuşatmalarına kadar her şey oyunda yer alıyor. Kısacası kendini döneme kaptırmak isteyen oyuncular için bu hafta harika bir oyun bekliyor.

Edge of Eternity (PC) – 8 Haziran

Rol yapma oyunları sevenler ve özellikle Final Fantasy hayranları için yepyeni bir yapım bu hafta piyasada olacak. Steam erken erişim programında yer alan yapım şimdiden büyük takdir topladı. Bu da demek oluyor ki oyun zaten oyuncuların incelemesinden tam puan almayı başardı. Şimdiden büyük heyecan yaratan yapım bu hafta itibariyle bilgisayar oyuncularının karşısına çıkacak.

The Elder Scrolls Online (PlayStation 5, Xbox Series X/S) – 8 Haziran

Bu oyunu fazla anlatmaya gerek yok. Bethesda’nın devasa MMORPG yapımı güncel nesildeki yerini bu hafta alma hazırlığında. Üstelik oyun bu nesle özel görünümünde geliştirmelere de kavuşuyor. Bununla birlikte oyuna Oblivion odaklı geniş bir eklenti paketi de aynı tarihte eklenecek.

Ninja Gaiden: Master Collection (PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC) – 10 Haziran

Team Ninja gizemli bir yeni oyun üzerinde çalışırken efsane üçlemesini tekrar piyasaya çıkarıyor. Bu pakette serinin üç oyununu da bir arada alma şansınız var. Eğer bu seriyi oynama şansı bulamamış oyunculardan biriyseniz 10 Haziran sizin için çok doğru bir tarih.

Ratchet & Clank: Rift Apart (PlayStation 5) – 11 Haziran

PlayStation 5 konsoluna özel çıkacak Ratchet & Clank: Rift Apart 7 – 13 Haziran haftası oyun listemizin son yapımı. Üçüncü şahıs nişancı oyunu olan yapım serinin 16. oyunu olarak karşımıza çıkacak. Serinin yeni oyunu Ratchet & Clank: Into the Nexus’u takip eden olayları konu alıyor.

Diğer haberler:

>> Fortnite Grafik Güncellemesi Yolda: İşte Yeni Sistem Gereksinimleri

>> GTA 6 Oyununda Kripto Para Dağıtılacak: Oyuncuların Ödülü Bitcoin Olacak