Samsung Galaxy S22 +’a Tonla Para Verdikten Sonra İçini Açar Mısınız? Birileri Açtı! İşte O Video

Samsung Galaxy S22

Galaxy S22 +, Samsung’un yakın zamanda görücüye çıkardığı amiral gemisi akıllı telefon modellerinden bir tanesi. Peki bu telefonu satın aldıktan sonra içini açmayı düşünür müsünüz? Zira bunu şimdiden yapanlar var. Siz yine de düşünmeyin, hem garanti dışı da kalır…

Galaxy S22 +, güncel Android akıllı telefonlardan bir tanesi. Henüz yeni duyuruldu ve hem kameraları hem de ekran performansıyla dikkat çekiyor.

Haliyle her elektronik cihazda olduğu gibi bu telefonda da pek çok irili ufaklı parça bulunuyor. Genellikle çoğumuz bu parçaları merak etmez, hatta ürünü kullandığımız süreç boyunca da görmeyiz. Öyle ya, bu parçalar cihazın içinde yer alır. Ama bazı kullanıcılar çok meraklıdır ve deyim yerindeyse içini dışını kurcalamayı pek sever.

YouTube’daki teknoloji kanallarından PBKreviews, Galaxy S22+ akıllı telefonun içini açtı ve iç kısımda yer alan parçaları takipçileriyle paylaştı. Tabii bu video, yalnızca ürünün içini açıp kapatmaktan ibaret değil. Montajı kolay mı zor mu, bozulursa tamiri ne kadar mümkün, bu gibi bilgiler de paylaşılıyor.

Video itibarıyla, biraz sıcak hava dalgası ve bir gitar penası yardımıyla ürünün parçaları rahatlıkla sökülebiliyor ve takılabiliyor. Tabii bu, bu tip işlemleri yapan biri için kolay olsa gerek. Daha evvel böyle bir şey denememiş olanlar için zorlayıcı olabilir ve ürünün parçalarına ciddi hasarlar verilebilir. Zaten arka kapağı açıp parçaları kurcaladığınız için cihazın garanti kapsamı dışında kalacağını da tekrar söylemeye gerek yoktur sanırız. Örneğin videodaki arkadaşımız, söküp takma işleminden sonra ekranı bozmayı başarmış.

Samsung Galaxy S22 +'a Tonla Para Verdikten Sonra İçini Açar Mısınız? Birileri Açtı! İşte O Video

Samsung Galaxy S22 Ultra, şimdiye kadar hazırlanmış en iyi Galaxy S telefon

Galaxy S22, yeni serinin başlangıç seviye modeli. 6.1 inç değerde FHD+ ekranı, Dinamik AMOLED 2X teknolojisi üzerine inşa edilmiş. Yalnızca 168 gram ağırlıktaki telefon, arka tarafta üçlü kamera sistemine sahip.

Galaxy S22+, aynı ekran teknolojisini kullanıyor, ama daha büyük bir ekran boyutuna sahip; 6.6 inç. Bu cihaz, 8GB RAM ve 256GB depolama değerlerine sahip. Kamera sistemi, S22 ile aynı ve pil tarafında da 4500mAh kapasite sunabiliyor.

Galaxy S22 Ultra ise, Galaxy serisinde şimdiye dek hazırlanmış en iyi model olarak gösteriliyor. 6.8 inç değerdeki Dinamik Amoled X2 ekranı, 1750nit değerde parlaklık sunabiliyor, ki bu gerçekten çok etkileyici bir değer.

108MP geniş açılı kamera, 4nm üretilmiş işlemci ve 45w kablolu şarj destekli 5000mAh pili bulunan ürün, aynı zamanda gelişmiş S PEN ile gelişmiş yazma ve çizim deneyimleri de sunabiliyor.

İlgili Haberler

>> Akıllı Telefonunuzu PC’niz İçin Kablosuz Webcam ‘e Dönüştürebilirsiniz! Nasıl Mı?