Samsung Galaxy S22 Kutu İçeriği Sızdırıldı: Şarj Aleti Çıkacak Mı?

Galaxy S22 Kutu İçeriği
Samsung Galaxy S22 modelinin kutu içeriği sızdırıldı. Peki kutunun içinden şarj aleti çıkacak mı? İşte ortaya çıkan detaylar.
Bildiğiniz üzere son zamanlarda piyasaya sürülen amiral gemisi telefonlarda şarj aleti çıkmıyor. Geçtiğimiz yıllarda söz konusu markalar artık yeni modellerinde kulaklık çıkartmamaya başlamıştı. Yani söz konusu modellerin kutu içeriğinden kulaklık çıkmıyordu. Son yıllarda ise özellikle iPhone ve Samsung modellerinin kutu içeriğinden şarj adaptörü çıkmadığını biliyoruz. Önümüzdeki haftalarda piyasaya sürülmesi beklenen Samsung Galaxy S22 modelinin kutu içeriği sızdırıldı. Peki yeni modelde de kutu içeriğinden şarj aleti çıkacak mı? İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy S22 Kutu İçeriği Sızdırıldı: Şarj Aleti Çıkacak Mı?

Yeni modelin kutu içeriği hakkında henüz ortaya çıkan resmi bir sızıntı bulunmuyor. Fakat iddia edilenlere göre Samsung Galaxy S22 serisi modellerinde de şarj aleti bulunmayacak. İçerisinde bir Type-C kablo bulunduracak. Fakat herhangi bir adaptör söz konusu değil.
Yeni modelin tanıtılmasına haftalar kaldığını belirtmiştik. Bu yüzden seriye ait çok model hakkında ortaya çıkan teknik sızıntılar mevcut.
Galaxy S22 Kutu İçeriği

Ortaya çıkan ilk detayları incelediğimizde seri ile birlikte karşımıza çıkacak 3 modelin de beklendiği gibi bir tasarıma sahip olduğunu görmekteyiz. Geçtiğimiz günlerde tasarım detayları ortaya çıkan, S serisi ile karşımıza çıkacak Galaxy S22, S22 Plus ve S22 Ultra modelleri, tıpkı geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan görseller ile örtüşen tasarıma sahip. Bununla beraber S22 modeli hakkında da bazı ortaya çıkan detaylar mevcut.

Galaxy S22 ve S22 Plus modellerinde 50 MP değerinde ana kamera bulunacak. Batarya tarafında ise, S22, 3.700 mAh, Plus, 4.600 mAh, S22 Ultra ise 5.000 mAh devasa batarya ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bu durumun Samsung için önemli bir dezavantaj olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü Çinli markalar her segment akıllı telefonlarında dahi şarj aleti kullanıyor. Bu yüzden Samsung’a olan ilgi son zamanlarda azalmış bunuyor. Önümüzdeki günlerde yeni modeller hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.