Samsung Galaxy S23 Ailesi İçin Şikayetler Artıyor! Harekete Geçildi…

Samsung Galaxy S23 ailesi için kapsamlı bir güncelleme geliyor. Güney Koreli şirket, şu an hem performans artırmaya yönelik hem de kamera tarafında yaşanan odaklanma sorunlarını ortadan kaldırmaya yönelik hamleler üzerinde çalışıyor.

Galaxy S23 ailesi için harekete geçildi. Paylaştığı sızıntı bilgilerle adından söz ettiren @UniverseIce hesabı, bu büyük güncellemenin mart ayının sonuna doğru yayınlanacağını bildirdi.

Galaxy S23 ailesine mensup üyeleri kullanan bazı kullanıcılar, hem performans tarafında hem de kamera tarafında yaşanan sorunlarla ara ara sosyal medyada gündeme geliyor.

Örneğin Reddit’teki bazı kullanıcılar, S23 telefonlarıyla çektikleri fotoğraflardan şikayet ediyor ve netlik konusuna dikkat çekiyor. Bu şikayetlere 200MP kamera sensörüne sahip S23 Ultra modeli de dahil.

Reddit‘teki bir kullanıcı, kısaca yorumunu paylaşmış:

“Her zaman Wi-Fi bağlantısı kopan ve kendi S-PEN kalemiyle bağlı kalamayan bir telefona sahibiz. Şimdi de kamera tarafında sıkıntı yaşıyoruz. Samsung’un Galaxy S23 Ultra ile korkunç bir telefon yaptığını düşünmeye başladım. Geçenlerde bir komedi şovundaydım ve doğru düzgün fotoğraf çekemediğimi fark ettim.”

Cihazlar hakkında yaygın şikayetlerden bir tanesi olarak da “deklanşör gecikmesi”nden söz ediliyor.

Bakalım mart sonu itibarıyla gelmesi beklenen güncelleme sayesinde bu sorunlar ortadan kalkacak mı…

Samsung Galaxy S23 Ailesi İçin Şikayetler Artıyor! Harekete Geçildi...

Galaxy S23 Ultra, “Sahte Ay Fotoğrafları” maddesiyle de gündemde. Şirketten henüz yeni bir açıklama gelmiş değil

Bir süre önce yaptığımız haberimizde, Samsung’un tanıtım çalışmalarında da sıklıkla bahsettiği Ay fotoğraflarından söz etmiştik. Araştırma yapan bazı kullanıcılar, çekilen fotoğrafın aslında telefonla çekilen fotoğraf olmadığını, buna yapay zekâ desteğiyle pek çok ekleme ve düzenleme yapıldığını ortaya çıkarmıştı. Tabii Samsung da daha evvel verdiği bilgilerde, fotoğrafların yapay zekâ ile güçlendirildiğini ifade etmişti.

Detaylar için buraya bakabilirsiniz.

Kısacası Samsung, Android amiral gemisi ailesi olarak ürettiği S23 ailesiyle şu sıralar zor günler geçiriyor. Yeni detaylar oldukça paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili Haberler

>> Hızlı Şarj Özellikli 3 Yeni Cihaz! 260w Hızlı Şarj Değerine Ne Dersiniz?