Samsung Galaxy S23 Serisinin Gerçek Fotoğrafları, Zil Sesi ve Dahası!

Samsung Galaxy S23 akıllı telefon ailesinin resmen görücüye çıkmasına artık saatler kaldı. Gösteriye çok az bir süre kala, hâlâ bazı sızıntılar geliyor. Örneğin resmi Samsung Orta Doğu websitesinde Galaxy S23 ailesini gösteren bir görselin yayınlanması gibi…

Samsung Galaxy S23 ailesi, resmi tanıtım etkinliğine saatler kala yine göründü. Güney Koreli teknoloji firmasının resmi Orta Doğu sitesi, ürün ailesini bir arada gösteren bir banner görseli sitede yayınladı. Görseli aşağıda da görebilirsiniz.

Samsung Galaxy S23 Serisi, Yanlışlıkla Erkenden Resmi Sitede Gösterildi!

Hepsi bu mu? Tabii ki hayır!

İşte karşınızda kanlı canlı Galaxy S23 serisi fotoğrafları!

Sızıntılarıyla bilinen Ice Universe hesabı, yine yapacağını yaptı ve yeni ailenin kanlı canlı fotoğraflarını erkenden Twitter’da paylaştı.

Bu paylaşımlardan da anlıyoruz ki daha evvel gelen sızıntı detayların çoğu gerçekmiş.

Samsung Galaxy S23 Serisi, Yanlışlıkla Erkenden Resmi Sitede Gösterildi!

Samsung Galaxy S23 Serisi, Yanlışlıkla Erkenden Resmi Sitede Gösterildi!

Samsung’un S23 ailesi için yenilediği “Over the Horizon” melodisini dinlemiş miydiniz?

Açıkçası biz pek beğenmedik. Siz ne dersiniz?

Galaxy S23 ailesinin an itibarıyla dikkat çeken özellikleri neler?

Aile, S23, S23 Plus ve S23 Ultra olmak üzere üç farklı üyeden oluşuyor. En büyük ekranlı model, muhtemelen 6.8 inç ekran boyutuyla S23 Ultra olacak. Ultra, beraberinde S-PEN kalemle gelecek.

Üç modelde de Samsung’un güncel Dynamic Amoled ekran teknolojisi kullanılacak. Üç ekranın da net renkler ve akıcı görüntüler sunması bekleniyor.

Üç modelde de Corning’in güncel ekran koruma teknolojisi Victus 2 kullanılacak. Bu sayede cihazların düşmeler sonucu hasar almaları büyük ölçüde engellenebilecek.

Üç modelde de Qualcomm’un güncel Snapdragon işlemcisine yer verilecek.

Üç modelin de kamera tarafında iddialı olması bekleniyor. Gelişmiş optik zoom özelliği, 4K 60FPS ve 8K 30FPS video çekim seçeneklerinden söz ediliyor. Özellikle yeni gece çekim moduyla fark yaratmaları muhtemel. Yine de özellikle Ultra modelinde yer verilecek 200MP kamera detayıyla daha gelişmiş sonuçların elde edilmesi mümkün.

Galaxy Unpacked etkinliğini izlemek için ne yapmalısınız?

Aslında oldukça basit. Etkinlik, bu akşam sat 21:00 itibarıyla başlayacak ve Samsung Türkiye resmi websitesi üzerinden de takip edilebilecek.

Eğer yeni aileye ilgi duyuyorsanız, buraya tıklayarak canlı yayını takip edebilirsiniz.

Açıkçası biz, yeni ailenin Türkiye fiyatlarını çok merak ediyoruz.

İlgili Haberler

>> PlayStation VR2’de Sorun mu Var? Sony’den Açıklama Geldi!