Dead Space Remake, Grafik Güncellemesiyle Daha Etkileyici Görünüyor

Dead Space Remake için ilk yama yayınlandı. Bu güncelleme, oyunun görsel sorunlarını ortadan kaldırıyor ve daha iyi görselliği mümkün kılıyor. İşte güncelleme öncesi ve sonrasını simgeleyen bazı ekran görüntüleri…

Motive Studio, Dead Space Remake için ilk resmi güncellemeyi oyunculara sundu. 250MB büyüklüğündeki yama, oyunun PC, PS5 ve Xbox versiyonlarındaki bazı grafiksel sorunları ortadan kaldırıyor. Bu sayede oyuncular, daha iyi görsel detaylarla karşılaşabiliyor. Tıpkı aşağıdaki karşılaştırma görsellerinden de fark edebileceğiniz gibi…

Dead Space Remake – PS5 versiyonu, güncelleme öncesi ve sonrası grafiksel karşılaştırma

Dead Space Remake, Grafik Güncellemesiyle Daha Etkileyici Görünüyor Dead Space Remake, Grafik Güncellemesiyle Daha Etkileyici Görünüyor

Detaylar daha net sunulabilmiş ve renkler daha doygun hale getirilmiş gibi görünüyor. Daha fazla ekran görüntüsü için buraya göz atabilirsiniz.

Oyun, ilk haftasında zirveye yerleşti!

Dead Space Remake, satışa sunulduğu ilk hafta itibarıyla Birleşik Krallık’ta bir numaraya yerleşti. Yine de, geçtiğimiz aralık ayında satışa sunulan The Callisto Protocol’ün ilk hafta performansıyla kıyaslandığında biraz hayal kırıklığı yarattı denebilir. Zira onun yarısından bile daha az satılmış. Tabii önümüzdeki günlerde daha fazla satılması muhtemel.

Oyun, şu an Steam’de 1000 liralık satış fiyatı etiketine sahip. Bu fiyat, normal sürüm için geçerli. Eğer Deluxe Edition’ı almak isterseniz, bu kez 1200 TL ödemelisiniz.

“Deluxe Edition’ın içinde neler var?” diyorsanız…

“Beş özel kozmetik ögesini (üç Eşsiz Suit ve iki Suit Dokusu) içerir. USG Ishimura’daki korkunç tehlikeler karşısında hayatta kalırken en iyi şekilde görünmek için ihtiyacınız olan her şey bu sürümde.”

İlgili sayfaya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

“Peki Remake sürüm ile orijinal Dead Space arasında, içerik anlamında farklar var mı?” diyorsanız, buna da “Evet” cevabını verebiliriz. Örneğin, bu yeni oyunda alternatif bir final de var.

Dead Space Remake’in bazı inceleme puanları şöyle:

EGM – 100
GamingBolt – 100
Windows Central – 100
VG247 – 100
Gamespot – 90
IGN – 90
Comicbook.com – 90
Screen Rant – 90
GamesRadar+ – 90
Game Informer – 90
Hardcore Gamer – 90
Shacknews – 90
Destructoid – 85
PCGamer – 84
Wccftech – 80
Telegraph – 80

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy S23 Serisinin Gerçek Fotoğrafları, Zil Sesi ve Dahası!