Samsung Galaxy S23 FE Serinin En Ucuzu Olacak!

Samsung Yapay Zeka

Samsung Galaxy S23 FE modelinin teknik özellikleri ve tanıtım tarihi sızdırıldı. Ayrıca söz konusu modelin Türkiye’ye gelmesine de kesin gözüyle bakılıyor. İşte uygun fiyatlı S23 modeli olarak karşımıza çıkacak yeni model hakkında ortaya çıkan tüm sızıntılar.

Samsung Galaxy S23 serisine ait FE varyantının bu sene gelmeyeceğine dair sızıntılar ortaya çıkmıştı. Fakat geçtiğimiz haftalarda sevenleri umutlandıran bir gelişme yaşandı ve Galaxy S23 FE modeli hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Artık Galaxy S23 serisini seven fakat ulaşamayan kullanıcılar, özellikleri biraz daha kısıtlanmış fakat tasarımsal olarak amiral gemisi modellerini andıran tasarımlı modeli ile geri dönecek. İşte Samsung Galaxy S23 FE modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy S23 FE Serinin En Ucuzu Olacak!

Samsung en son Galaxy S21 FE modelini piyasaya sürmüştü. Sonunda FE serisine ait yeni model gündeme geldi. Söz konusu modelin tanıtılıp tanıtılmayacağına hatta tanıtım tarihinin ertelendiğine dair birçok spekülasyon bulunuyordu. Sonunda artık hayranların FE serisine kavuşacağını söyleyebiliriz. Samsung Galaxy S23 FE modelinin, 2023 yılının 4. çeyreğinde tanıtılması bekleniyor. Muhtemelen Ekim veya Aralık aylarında sevenlerinin beğenisine sunulacaktır. Bununla beraber söz konusu modelin teknik özellikleri de sızdırıldı.

Samsung Galaxy S23 FE

Samsun Galaxy S23 FE, Exynos 2200 yonga seti tarafından desteklenecek. Ayrıca kamera tarafında da bir hayli iddiaları bir model olarak karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz. S23 serisine benzer bir kamera performansına sahip olması beklenen FE varyantı, 50 MP çözünürlüğünde ana kamera ile sunulacak. Bununla beraber pil tarafında 4.500 mAh’lık bir kapasiteye sahip olması bekleniyor. Bu pili desteklemek için ise 25W hızlı şarj yer alacak.

RAM ve depolama alanı tarafına baktığımızda ise 6 GB ve 8 GB olmak üzere iki farklı RAM seçeneğinin yer alması bekleniyor. Dahili depolama alanında ise yine RAM tarafında olduğu gibi iki varyant yer alacak. 128 GB ve 256 GB olmak üzere iki farklı varyant ile gelmesi beklenen modelin, sanal RAM özelliği sayesinde de yazılımsal olarak desteklenmesi bekleniyor. Önümüzdeki aylarda, tanıtıldıktan haftalar sonra Türkiye’ye de giriş yapacak olan Galaxy S23 FE modeli hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> 8000 TL Altı Telefonlar: En Güçlülerini Seçtik!