Samsung Galaxy S23 Türkiye Fiyatları Belli Oldu!

Ve uzun süredir beklenen an geldi. Samsung, az evvel gerçekleştirdiği özel Galaxy Unpacked etkinliğinde yeni Galaxy S23 akıllı telefon ailesini görücüye çıkardı. Üç modelden oluşan aile üyelerinin Türkiye fiyatları da belli oldu. İşte detaylar…

Samsung Galaxy S23 Türkiye fiyatları belli oldu. Üç modelden oluşan aile, şimdiye dek hazırlanmış en gelişmiş Galaxy S serisi olarak öne çıkıyor.

Galaxy S23 Türkiye fiyatları şöyle

S23 başlangıç fiyatı: 25 bin TL
S23 Plus başlangıç fiyatı: 33 bin TL
S23 Ultra başlangıç fiyatı: 41 bin TL olarak belirlendi.

Yeni akıllı telefon ailesi için Türkiye’de 19 Şubat’a kadar ön sipariş verilebilecek. Eğer cihazlardan bir tanesini ön sipariş verirseniz, Samsung Türkiye’nin sunduğu bazı avantajlardan da yararlanabilirsiniz. Detaylar için buraya tıklamanız yeterli.

Peki siz, Galaxy S23 Türkiye fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Samsung Galaxy S23 Türkiye Fiyatları Belli Oldu!

Oyun tutkunları için sınırları zorlayan inovasyonlar 

Samsung, yeni Galaxy S23 Serisi’nde Galaxy için özel olarak geliştirilen Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 Mobil işlemcisini kullanıyor. Bu da daha yüksek performans ve daha düşük güç tüketimi demek. Güçlü pil kapasitesi ve hızlı şarj gibi detaylar, hem uzun süre sorunsuz kullanımı hem de kısa sürede tamamen şarj edebilmeyi mümkün kılıyor.

Samsung’un bugüne kadarki en gelişmiş kamera sistemi Galaxy S23 Serisi’nde

Samsung, Yeni Galaxy S Serisi’nin kamera sistemini, neredeyse tüm ışık koşullarına uygun olarak, en ince detayları dahi yakalayabilecek şekilde geliştirdi. Nightography özellikleri, Galaxy S23 Serisi’nin fotoğrafları ve videoları her ortamda en iyi hale getirebilmesini sağlıyor.

Ayrıca, Galaxy S23 Ultra’nın ön kamerasında da bulunan Nightography özelliği en mükemmel selfie ve videoları paylaşmaya imkan tanıyor. Yapay zeka destekli görüntü sinyali işleme (ISP) algoritması sayesinde, ışığın yetersiz olduğu ortamlarda çekilen görüntüleri bozabilen görsel gürültü otomatik olarak düzeltiliyor.

Samsung Galaxy cihazlarında bir ilk olarak, Galaxy S23 Ultra’nın yeni 200MP Adaptive Pixel sensörü, unutulmaz anları olağanüstü ayrıntılarla yakalıyor. Bunların yanı sıra, aynı anda birden fazla yüksek çözünürlüklü görseli işleyebilen piksel gruplama teknolojisi de kullanılıyor. Galaxy S23 Serisi, hızlı otomatik odaklanma özelliğinin yanı sıra Galaxy telefonlarda ilk defa sunulan Galaxy Süper HDR selfie kamerası da yer alıyor. Ön kamera, 30FPS hızdan 60FPS hıza geçebiliyor ve bu sayede, fark edilebilir bir biçimde daha iyi fotoğraflar ve videolar çekebiliyor.

İlgili Haberler

>> ChatGPT Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!