Samsung Galaxy S23 Ultra 200 MP Kamera İle Geliyor!

Galaxy S23 Ultra

Samsung Galaxy S23 Ultra modelinin 200 MP devasa kamera ile geleceği kesinleşti. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung’un ISOCELL lensleri, üstün teknolojiler kullanarak, minimum kamera çıkıntısı ile maksimum performansı sunmayı amaçlıyor. Öyle ki Samsung tarafından, ileride insan gözü ile aynı kaliteye sahip lensler üretebileceklerini duyurdu. Fakat şu anlık 100 MP ve 200 MP‘lik lensler gündemde. Yakın zamanda Samsung’un ISOCELL lensleri ile alakaları yapılan açıklamalarda, Samsung için 200 MP’lik kameralı akıllı telefonların hayal olmadığına, yakında tanıtılacak olan Samsung modellerinde 200 MP daha daha yüksek çözünürlüğe sahip kameraların karşımıza çıkacağına dair açıklamalar yapılmıştı.

Sonunda aylar öncesine karşımıza çıkan sızıntıları kanıtlayacak nitelikte haberler ortaya çıktı. İddialara göre Samsung’un Galaxy S23 modelinde, ISOCELL HP1 lensi kullanılabilir. Yakında tanıtılması beklenen bu lensin ise 200 MP çözünürlüğüne sahip olması bekleniyor. İşte önümüzdeki aylarda sunulması beklenen Samsung Galaxy S23 serisinin en güçlü üyesi olarak tanıtılacak S23 Ultra modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy S23 Ultra 200 MP Kamera İle Geliyor!

Samsung’un kaynaklarına göre Galaxy S23 Ultra modeli 200 MP çözünürlüğünde kamera ile karşımıza çıkacak. Samsung tarafından piyasaya sürülen modellerin, en yüksek 108 MP çözünürlüğünde lensler görmüştük. İddialara göre Samsung, Galaxy S23 Ultra ile birlikte en yüksek çözünürlüklü telefonunun piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yüksek çözünürlüklü lenslerin önemli avantajlarının olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle baskı kalitesi tarafında önemli farklar sunacak olan model, ortaya çıkan diğer kamera özellikleri ile de sevenlerini heyecanlandırıyor.

Galaxy S23 Ultra

Söz konusu lense sahip ilk telefon, geçtiğimiz haftalarda piyasaya sürülmüştü. Vivo tarafından piyasaya sürülen X30 Pro modeli, 200 MP kamera çözünürlüğüne sahip ilk akıllı telefon olarak tarihe geçmişti. Önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesi beklenen yeni model ise, Samsung’un 200 MP kamera çözünürlüğüne sahip ilk akıllı telefonunu piyasaya sürecek. Önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S23 serisi hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Ülkemizde de satışa sunulacak olan modeller hakkında yeni detaylardan haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> GeForce Now Tarayıcı Üzerinden 1440p Desteğini Sunmaya Başladı!