Samsung Galaxy S24 Ailesinden Yeni Bilgiler Var!

Samsung Galaxy S24

Samsung Galaxy S24 ailesinde dikkat çekici bir RAM artışı gerçekleştirebilir. Güney Koreli teknoloji şirketi, şu ans satışta bulunan Galaxy S23 ailesinde 8 ve 12GB RAM değerlerini sunuyor. Önümüzdeki sene tanıtılması ve İlkbahar itibarıyla satışa sunulması beklenen Galaxy S24 cihazları ise, 16GB değerini görebilir.

Samsung Galaxy S24 akıllı telefon ailesinde 16GB RAM değerine yer verilebilir. Bu, muhtemelen ailenin en güçlü modeli olarak gelmesi beklenen S24 Ultra modelinde kullanılacaktır. Standart model ve Plus modellerinde ise daha düşük değerler olabilir. Örneğin bu iki model, şu an S23 Ultra’nın RAM değeri olan 12GB değerini kullanabilir.

Tabii bu bahsettiğimiz bilgiler, an itibarıyla kesinleşmiş bilgiler değil. Zira zaten an itibarıyla Samsung Galaxy S24 ailesine dair bir duyuru da bulunmuyor. Bilgilerin kaynağında, paylaştığı sızıntı ve söylenti bilgilerle adından söz ettiren Tarun Vats hesabı var. İlgili ekran görüntüsünü aşağıda da görebilirsiniz.

Samsung Galaxy S24 Ailesinden Yeni Bilgiler Var!

Samsung Galaxy S24’ü beklemek istemeyenler için…

“Ben seneye kadar bekleyemem” diyenlerdenseniz, öyleyse S23 ailesine göz atmanızda yarar var. Ailenin en uygun fiyatlı modeli olarak S23 ön plana çıkıyor. Bu model, aynı zamanda 6.1 inç ekran değeri sayesinde de tek elde rahat kullanımı mümkün kılıyor.

S23 Ultra modeli ise, hem büyük ekranı hem gelişmiş kamera sistemi hem de S PEN kalem desteğiyle diğer modellerden ayrılıyor. Bu telefonun kamera sistemiyle Ay fotoğrafları dahi çekebilirsiniz. Tabii burada yapay zekâ teknolojisiyle fotoğraf iyileştirmelerin yapıldığını da hatırlatmamızda yarar var.

Galaxy S23 akıllı telefon ailesinin Türkiye fiyatları nasıl?

Resmi sitedeki detayları paylaşmak gerekirse…

Galaxy S23’ün başlangıç fiyatı, 25 bin TL,
Galaxy S23 Plus’ın başlangıç fiyatı, 33 bin TL,
Galaxy S23 Ultra’nın başlangıç fiyatı, 41 bin TL.

Galaxy S23 serisi için yakın zamanda güncelleme yayınlanmıştı. Eğer indirmediyseniz, performans artışı ve daha iyi kamera deneyimleri için indirebilirsiniz.

Bu güncelleme paketi sayesinde, özellikle kamera tarafında bazı düzenlemeler ve performans artışları sağlanıyor.

Özellikle oto fokus tarafında bazı sorunların olduğu, çekim yaparken kolay kolay netleme işlevinin çalışmadığını dile getiren kullanıcılar vardı. İşte bu yeni güncelleme, daha hızlı ve kullanışlı oto fokus imkânı sağlıyor. Tabii video çekim esnasında daha iyi stabilizasyonun sağlanması ve zaman zaman görülen yeşil çizgi hatasının da ortadan kaldırılması sağlanıyor.

İlgili Haberler

>> Scooter Yasağı İstanbul’a da Gelir mi? Bir Şehirde Yasak Kararı Çıktı, Halk İstemiyor!