Sony WF-C700N: ANC Özellikli Kablosuz Kulaklık İsteyenler İçin

Japon teknoloji şirketi Sony, yeni kablosuz kulaklık çözümü Sony WF-C700N ile boy göstermeye hazırlanıyor. Aktif gürültü engelleme teknolojisini de bünyesinde barındıran ürün, 5 Nisan tarihinden itibaren Sony mağazalarında satışta olacak. Buna ek olarak, Best Buy ve Amazon gibi online perakende siteleri üzerinden de satın alınabilecek. Ürünün fiyatı, 120 dolar olarak belirlendi. TL olarak hesaplandığında, yaklaşık 2 bin 304 TL yapıyor. Peki bu ürünün başka ne gibi detayları var?

Yeni bir kablosuz kulaklık arıyorsanız, Sony’nin WF-C700N modelini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Sony, aslında ülkemizde kablosuz kulaklık tarafında söz sahibi bir marka değil, ama yine de bu markanın sıkı hayranları olduğunu ve ilk tercihlerini bu marka tarafında değerlendirdiklerini söyleyebiliriz.

Sony WF-C700N: ANC Özellikli Kablosuz Kulaklık İsteyenler İçin

Sony WF-C700N kablosuz kulaklık, ANC özelliği ve suya karşı dayanıklılık sertifikası dahil pek çok özellikle geliyor

Sony WF-C700N kablosuz kulaklık, “konforlu kullanım” ön plana alınarak tasarlanan ürünlerden bir tanesi. Kulak yapınıza uygun tasarımıyla uzun süre rahatsızlık uyandırmadan kullanılabilirliği vadediyor. Ayrıca, taşıma ve şarj kutusunun da ufak boyutlarda olduğu ve cepte rahatlıkla taşınabileceği bildiriliyor.

Sony, bu kulaklığı için siyah, beyaz, lavanta ve yeşil renk seçeneklerini sunuyor.
WF-C700N, bünyesinde yer alan ANC, yani aktif gürültü engelleme teknolojisi sayesinde hem kaliteli müzik hem de kaliteli telefon görüşmelerini mümkün kılıyor. Kullanıcılar, istenirse ambiyans ses modunu da aktifleştirebiliyor ve bu sayede kulaklık takılı olsa dahi etraftaki sesler duyulabiliyor.

Ürün, aynı zamanda Adaptive Sound Control özelliğine sahip. Böylece bulunduğunuz ortam ve dinlediğiniz müziklere göre çeşitli özelleştirmeler yapılabiliyor. Belki bir ofiste, belki bir spor salonunda, belki de bir dış mekânda olabilirsiniz… Ürün, farklı ortamlarda olsanız dahi en iyi ses kalitesini sunma amacında. Bunun için 5mm sürücüleri olduğunu da söylemeliyiz.

IPX4 suya karşı dayanıklılık sertifikası bulunan kulaklıklar, spor esnasında ve hafif yağmurlu havalarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Sony, bu ürünün tek şarj ile 15 saate varan kullanımlar sunabileceğini bildiriyor.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy S24 Ailesinden Yeni Bilgiler Var!