Samsung Galaxy S24 iPhone 15’ten Daha Sağlam Olacak!

Samsung Galaxy S24

Samsung Galaxy S24 serisi, iPhone 15 modelleri ile karşımıza çıkan bükülme problemlerini çözecek. İşte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Son dönemde gelen bilgilere göre, Samsung Galaxy S24 serisi telefonlarının tümünde titanyum çerçeve kullanma ihtimali gündemde. Bu iddiayı ilk ortaya atanlardan biri X isimli bir ihbarcı oldu. Galaxy S24 ailesinin çerçevesinin titanyumdan yapılacağını öne süren bu ihbarcı, bu bilgiyi sızdırılan CAD tabanlı görsellere dayandırıyor. Bu görseller, cihazların düz çerçevelerle tasarlandığını gösteriyor. Ancak bu söylentinin henüz kesinleşmediğini ve doğrulanmamış bir bilgi olduğunu unutmamak önemlidir.

Samsung Galaxy S24 iPhone 15’ten Daha Sağlam Olacak!

Önceden gelen söylentilere göre, yalnızca Galaxy S24 Ultra modelinin titanyum kaplamaya sahip olacağı yönündeydi. Ancak son gelen bilgilere göre, Samsung’un tüm S24 serisi telefonlarını bu yeni çerçeve malzemesi ile donatacağı iddia ediliyor. Bu, Samsung’un ileri teknoloji cihazları arasında farklılık yapmayacağı anlamına gelebilir. Ancak bu noktada, bu bilginin kesinliği konusunda hala belirsizlik bulunmaktadır.

Ünlü sızıntı kaynağı Ice Universe, bu konuda farklı bir görüş belirtiyor ve yalnızca Galaxy S24 Ultra’nın titanyum kaplamasına sahip olacağını yinelemiş durumda. Bu nedenle, hangi modelin titanyum çerçeveye sahip olacağı konusunda kesin bir bilgiye ulaşmak için resmi açıklamaları beklemek daha mantıklı olabilir.

Samsung Galaxy S24 serisini Ocak ayında tanıtması bekleniyor, bu yüzden kesin bilgilere ulaşana kadar daha fazla söylenti ve sızıntıyı beklemeye devam edeceğiz. Bu yeni seri, teknoloji meraklıları ve Samsung hayranları için büyük bir merakla bekleniyor ve telefonların özellikleriyle ilgili daha fazla detayın paylaşılması heyecanla bekleniyor.

Samsung Galaxy S24 serisinin önümüzdeki yıl Şubat ayında gerçekleşecek olan Samsung’un UnPacked etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Henüz yeni modellerin fiyatları hakkında ortaya çıkan bir detay bulunmasa da serinin önceki modelleriyle hemen hemen aynı fiyattan satışa sunulacağını tahin ediyoruz. Önümüzdeki günlerde seriye ait tüm modellerin teknik özellikleri hakkında da yeni sızıntılar gerçekleşecektir. Galaxy S24 serisi hakkında ortaya çıkacak gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Türkiye’de üretilen Redmi 12 Yeni Versiyonu ile çok daha hızlı. Detaylar haberimizde