Samsung Galaxy Tab S8 modellerinin render görüntüleri ortaya çıktı

Galaxy Tab S8
Samsung Galaxy Tab S8 serisi ile karşımıza çıkacak olan üç modelin render görüntüleri ortaya çıktı. İşet sızdırılan tüm ayrıntılar.
Son zamanlarda tabletlere olan ilgi bir hayli artmış durumda. Bu durumun en büyük sebebinin ise, 2019’un sonlarında Dünya’yı etkisi altına alan pandemi. Çünkü pandemi sebebiyle, bütün okullar ve çoğu iş yeri uzaktan eğitim ve çalışma sürecine geçti. Çoğu insan, en başlarda bu sürecin geçici olduğunu düşünerek, kısa süreli idare edecek tabletler talep etmeye başladı. Ayrıca dizüstü bilgisayara fazla para vermek istemeyen vatandaşlar da tabletlere yöneldi. Pandemi etkisinin devam ettiği dünyada hala tabletlere olan talebin devam ettiğini söyleyebiliriz. Bu yüzden çoğu teknolojisi devi, geçtiğimiz yıllarda bu talep patlamasından dolayı, farklı fiyat kalibresine sahip farklı modeller ile karşımıza çıkmaya devam ediyor.
Samsung ise, hem günlük kullanımda hem de oyun konusunda iyi iş çıkartacak bir tablet üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Render görüntüleri ortaya çıkan modellerin, bazı teknik özelliklerinin de sızdırıldığını görmekteyiz. İşte kullanım kolaylığı konusunda yeni özellikler ile karşımıza çıkan, yeni Samsung Galaxy Tab S8 serisi hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy Tab S8 modellerinin render görüntüleri ortaya çıktı

Galaxy Tab S8

Cihazların ilk olarak ekran boyutlarını incelediğimizde, Galaxy Tab S8 modelinin 11 inçlik bir ekran ile bizleri karşıladığını görmekteyiz. Serinin Plus modelinde ise 14,6 inçlik bir ekran boyutu kullanıcılara sunulacak. Serinin en üst modeli olarak karşımıza çıkacak olan Tab S8 Ultra ise çentikli bir ekrana sahip.
Galaxy Tab S8
Serinin üç modelinin de 120 Hz tazeleme oranına sahip bir ekran ile piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ayrıca üç model de Qualcomm’un en güçlü işlemcisi olarak tanıtılacak Snapdragon 8 Gen1 yongasına sahip. 12.000 mAh pile sahip olacak olan serinin ultra modeli, pil konusunda asla kullanıcılarına sorun yaşatmayacak. 45W hızlı şarj desteğine sahip olması beklenen model hakkında önümüzdeki günlerde yeni detaylar sızdırılacaktır. Daha fazla gelişmeden haberdar olabilmek için takipte kalın.
İlgili Haberler