Samsung Galaxy Watch 5 Serisi Ortaya Çıkan Fiyatı İle Üzdü!

Galaxy Watch 5

Samsung Galaxy Watch 5 serisinin fiyatı sızdırıldı. Fakat sevenleri tarafından hayal kırıklığı ile karşılandı. İşte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Giyilebilir teknoloji tarafında yeni özelliklere sahip modellerin karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Özellikle Samsung Galaxy Watch serisi modelleri, bu konuda rakipsiz cihazlar olarak karşımıza çıkıyor. Bildiğiniz üzere Samsung Galaxy 4 serisinde 2 farklı model karşımıza çıkmıştı. Bu modeller Watch 4 ve Watch 4 Klasik olarak sunuluyordu. Fakat artık yeni seride serinin klasik modelinin sunulmayacağını belirtelim. Yani Watch 5 serisinde Samsung Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro modelleri karşımıza çıkacak. Yeni modeller hakkında birçok detay sızdırılmış durumda.

Geçtiğimiz günlerde yeni modellerin tasarım ayrıntıları ve bazı teknik özellikleri ortaya çıkmıştı. Tanıtımına aylar kalan seriye ait iki modelin, şarj tarafında da sunacağı özellikler sızdırıldı. Aynı zamanda söz konusu modellerin, serinin önceki modellerinden daha pahalı olacağına dair söylentiler ortaya çıktı. Zaten ülkemizde pahalı olarak satılan akıllı saat modelleri, Watch 5 serisi ile birlikte bir hayli pahalı olacak. Ayrıca söz konusu model, Samsung web sitesinde görülmesi ile tüm ayrıntılarının kesinleştiğini söyleyebiliriz. Fiyat bilgisi de sızdırılan modellerin, kullanıcıları hayal kırıklığına uğrattığını söyleyebiliriz. İşte detaylar.

Samsung Galaxy Watch 5 Serisi Ortaya Çıkan Fiyatı İle Üzdü!

Galaxy Watch 5

Ortaya çıkan görseli incelediğimizde, Samsung Galaxy Watch 5 modelinin 40 mm versiyonunun 259 Euroluk bir fiyat etiketinin bizleri karşıladığını görüyoruz. Söz konusu modelin 44 mm’lik versiyonu ise 289 Euro’dan satışa sunulacak. Sersinin Pro modelinin 430 Euro’luk bir fiyata sahip olduğunu da ekleyelim. Çoğu kullanıcı, serinin Pro modelinin fiyatının bir hayli yüksek olduğuna değinse de Watch 5 modelinin de yüksek fiyata sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Özellikle Watch 4 serisi ile kıyasladığımızda bir hayli pahalı bir seri bizleri karşılıyor. Watch 4 serisi, ortalama 250 ile 300 dolar arasında değişiklik gösteren bir fiyat etiketine sahipti. Fakat Watch 5 serisi için böylesine bir fiyat farkının karşımıza çıkıyor olması dezavantaj. Ülkemiz basında değerlendirdiğimiz zaman, artan dolar kurundan dolayı piyasaya göre çok daha pahalı bir akıllı saat serisi bizleri karşılayacaktır. Önümüzdeki günlerde yeni serinin Türkiye fiyatı üzerine de yeni sızıntılar gerçekleşecektir. Gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Samsung Katlanabilir Telefon Satışlarında Rekor Üstüne Rekor Kırıyor