Samsung Galaxy Watch 6 Classic Tasarımı İle Ortaya Çıktı!

Galaxy Watch 6

Samsung Galaxy Watch 6 Classic modelinin tasarım ayrıntıları sızdırıldı. İşte yakında tanıtılacak yeni model hakkında tüm ayrıntılar.

Geçtiğimiz yılın Ağustos ayında Samsung’un Galaxy Watch 5 serisi tanıtılmıştı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da seriye ait iki farklı akılı saat tanıtıldı. Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro modelleri. Bu modellerin, genel olarak teknik özellik tarafında serinin önceki modelleri ile hemen hemen aynı özelliklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Fakat tasarım olarak Watch 4 serisinde ve serinin önceki modellerinde karşımıza çıkan ‘Classic’ adı verilen çarklı tasarımın, Watch 5 serisi ile kullanıcılara veda ettiğini söyleyebiliriz. Watch 4 serisinde çoğu kullanıcının pil konusunda yaşadığı sorunlar bulunuyordu.

Samsung ise Watch 5 serisi ile beraber bu sorunun üstesinden geleceğini iddia etmişti. Watch 5 Pro modelinde her ne kadar yüksek pil kapasitesi karşımıza çıksa da serinin iki modelinde de hemen hemen 2 günlük bir pil ömrü karşımıza çıkmaya devam etti. İddialara göre bu yıl Ağustos ayında tanıtılması beklenen Galaxy Watch 6 serisinde en son Galaxy Watch 4 serisinde ‘Classic’ ismi ile gördüğümüz modellerde karşımıza çıkan çarklı tasarım geri gelecek. İşte ortaya çıkan tüm detaylar.

Samsung Galaxy Watch 6 Classic Tasarımı İle Ortaya Çıktı!

Galaxy Watch 6

Sızdırılan görüntülerde Galaxy Watch 6 Classic modelinin tasarım ayrıntıları karşımıza çıktı. Sızdırılan görselleri incelediğimizde Watch 4 Classic modeline göre çerçevelerinin boyutunu küçülterek mevcut ekran alanını azaltacağını görüyoruz. Toplam alanın aynı tutulduğunu görmekteyiz. Ekran boyutu muhtemelen 1,4 inç yerine 1,5 inç işaretine daha yakın olacak. Performanstan kullanılabilirliğe ve çok yönlülüğe kadar değişen alanlarda paranın şu anda satın alabileceği en iyi akıllı saate meydan okuyor.

Galaxy Watch 6

Samsung’un yaklaşmakta olan bu çılgın saatini Watch 6 Classic yerine Galaxy Watch 6 Pro olarak adlandırabileceğini öne sürdü. Fakat henüz ortaya çıkan resmî bir açıklamanın olmadığını belirtelim. Bu marka kararından bağımsız olarak, akıllı saatler neredeyse kesinlikle böyle olacak ve devrim niteliğinde olmasalar da iyi çalışmalı ve bu sonbaharda endüstri lideri Apple’a fayda sağlamalılar. Önümüzdeki günlerde Samsung’un yeni Galaxy Watch 6 serisi hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Palo Alto Networks teknolojisi ile ağa bağlı tüm cihazlar daha güvenli