Tecno Camon 20 Serisi Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Tecno Camon 20

Tecno Camon 20 serisi tanıtım tarihi belli oldu. İşte yakında Türkiye’ye de gelecek olan yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Tecno modellerinin Türkiye’de bir hayli ilgi gördüğünü biliyoruz. Genellikle uygun fiyatlı performans odaklı akıllı telefon modelleri ile karşımıza çıkan marka, sevilen modelleri ile piyasada yer almaya devam ediyor. Türkiye’deki pazar payında, ilk  dönemlerde giriş segment akıllı telefonlar ile piyasaya sürülüyordu. Fakat artık üst segment telefonların dahi Türkiye’ye giriş yaptığını söyleyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde Tecno Camon 20 serisi hakkında geçtiğimiz günlerde birçok detay ortaya çıkmıştı. Sonunda ilk olarak Hindistan’a giriş yapması beklenen model hakkında birçok detay ortaya çıktı. İşte yeni modeller hakkında tüm sızıntılar.

Tecno Camon 20 Serisi Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Tecno, Camon 20 serisi akıllı telefonlarını 27 Mayıs’ta Hindistan’da piyasaya süreceğini duyurdu. Seri dört modelden oluşuyor. Camon 20, Camon 20 Pro, Camon 20 Pro 5G ve Camon 20 Premiere olarak karşımıza çıktı. Ancak şirket, Camon 20 ve Camon 20 Pro 5G’yi Hindistan’da yalnızca 27 Mayıs etkinliğinde piyasaya sürecek. Vanilya modeli Glacier Glow, Serenity Blue ve Predawn Black renklerinde, Pro 5G versiyonu ise Serenity Blue ve Dark Welkin renklerinde sunuluyor.

Tecno Camon 20

Tecno Camon 20 serisi, 27 Mayıs’ta Hindistan’da piyasaya sürülecek. Camon 20 ve Camon 20 Pro 5G, diğer pazarlarda halihazırda zaten satışta. Dolayısıyla yeni modellerin ne sunduğu henüz belli değil. Her iki akıllı telefon da benzer özelliklere sahip ancak en göze çarpan farklar, yonga seti ve kamera yapılandırmaları. Tecno Camon 20, Helio G85 yonga seti tarafından desteklenirken Camon 20 Pro 5G, Dimensity 8050 yongası tarafından destekleniyor. Tecno Camon 20 serisi, 27 Mayıs’ta Hindistan’da piyasaya sürülecek.

Tecno Camon 20

Tecno Camon 20 de arkasında 64 MP’lik bir ünite bulunan fakat OIS desteği olmayan üçlü kamera kurulumu ile gelecek. Ayrıca Camon 20’nin 64 MP kamerası 2 MP derinlik ve QVGA birimiyle gelirken, Camon 20 Pro 5G‘nin 64 MP kamerası 2 MP makro ve 2 MP derinlik birimiyle geliyor. Önümüzdeki günlerde yeni modellerin Türkiye ihtimali hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Palo Alto Networks teknolojisi ile ağa bağlı tüm cihazlar daha güvenli