Samsung Galaxy Z Flip 2 çok yakında gelebilir

Samsung Galaxy Z Flip 2 çok yakında gelebilir

Galaxy Z Flip 3
Google News Abone Ol

Yeni katlanabilir telefon Samsung Galaxy Z Flip 2 için geri sayım başladı. Z Flip 2’nin Galaxy S21’den sonra tanıtılacağı söyleniyor.

Samsung, 2019’un sonuna doğru katlanabilir telefon furyasına start vermiş ve bu alanda bir çok model ile karşımıza çıkmıştı. Güney Koreli dev şimdi de Samsung Galaxy Z Flip 2 modeli üzerinde çalışmalarına başlamış durumda. Peki, yeni katlanabilir telefon ne zaman çıkışını gerçekleştirecek?

TheLec’in son raporuna göre Samsung Galaxy Z Flip2, Galaxy S21 serisinden önce gelmeyecek. Yeni Galaxy S serisi modelleri önümüzdeki yıl Galaxy Unpack’te piyasaya sürülecek. Ancak Galaxy Z Flip 2, önümüzdeki yılın ilk çeyreğinden sonra gelecek. Ayrıca @DSCCRoss, daha önce Samsung Galaxy Z Flip2’nin önümüzdeki yaza kadar erteleneceğini iddia etmişti.

Samsung Electronics, bu yılın başlarında Galaxy S20 ile birlikte Galaxy Z Flip’i piyasaya sürdü. Her iki ürün de Şubat ayında “Samsung Galaxy Unpacked 2020” ile piyasaya çıkmıştı. Ancak bu politika bu yıl değişecek gibi görünüyor.

Samsung Galaxy Z Flip 2 Galaxy S21’den sonra gelecek

Samsung’un üçüncü çeyrek mali raporu, gelecek yıl katlanabilir telefonları popüler hale getirmeyi umduğunu gösteriyor. Pazar rekabetini hesaba katarsak, Galaxy S serisi ve Galaxy Z Flip serisine olan talep çatışıyor gibi görünüyor. İşte tam da bu nedenle Galaxy Z Flip’in halefinin gelecek yılın ilk çeyreğinden sonra tanıtılması bekleniyor.

Samsung Galaxy Z Flip 2

Samsung Galaxy S20, bu yılın Mart ayı başlarında resmen raflara çıktı. Üretim aslında Ocak ayında başladı. Sektör uzmanlarına göre Galaxy S21 ailesi Galaxy S20’den 1-2 ay önce yani Ocak ayında gelecek.

Ayrıca Samsung, önümüzdeki yılki Unpacked etkinliğinde Galaxy Buds 2 kablosuz kulaklıklarını da piyasaya sürecek. Şu an itibariyle yaklaşan Galaxy Buds’ın tam adını bilinmiyor. Muhtemelen yeni bir isimlendirme yapılabilir.

Samsung gelecek yıl katlanabilir telefon serisini tanıtacak

Uzmanlar, Samsung2un gelecek yıl katlanabilir ürün serisini genişleteceğini tahmin ediyor. Şirket, önümüzdeki yıl maksimum beş model çıkaracak. Galaxy Z Flip’in yeni modeli, önümüzdeki yılın ilk çeyreğinden sonra piyasaya çıkacak.

Buna ek olarak, Samsung Electronics’in kablosuz iş bölümü planlama ekibinin kıdemli yöneticisi Lee Jong-min’in, “2021 yılında katlanabilir akıllı telefon ürünlerinin fiyatını düşürmeyi ve katlanır ekranları teşvik etmek için ürün portföyümüzü güçlendirmeyi planlıyoruz.” dediğini belirtelim.

İlgili Haberler

>> Samsung’un yeni TWS kulaklığının adı Galaxy Buds Pro olacak!

>> Samsung Akıllı Telefon Kar Oranı Rekora Koşuyor: Apple’ın Gözleri Yaşlı


CEVAP VER