Samsung’un yeni TWS kulaklığının adı Galaxy Buds Pro olacak!

galaxy buds pro
Google News Abone Ol

Samsung’un, Galaxy S21 ailesiyle birlikte tanıtılması beklenen TWS kulaklığın adı belli oldu. İşte Galaxy Buds Pro hakkında tüm detaylar.

Yaklaşık bir ay önce Samsung’un, Galaxy Buds serinin yeni modelinin Beyond olacağına dair söylentiler ortaya çıkmıştı. İddia edilene göre Galaxy Buds + modelinin piyasaya sürülmesinden tam bir yıl sonra tanıtılacak ve Galaxy Buds + kulaklığının yerini alacaktı. Henüz hakkında yeterince teknik özellikler sızdırılmasa da Samsung’un yeni TWS kulaklığının ismi belli oldu.

galaxy buds pro

Yeni modelin adı Galaxy Buds Pro olacak

Samsung’un yeni TWS kulaklığının adı belli oldu. Endonezya Telekom Sertifikasyonu yetkilisi tarafından onaylanan SM-R190 model numarasına sahip yeni kulaklığın adı Galaxy Buds Pro olacak. Aynı zamanda yeni model CCC olarak bilinen Çin Uygunluk Belgesi’nden de onay aldı.

Samsung’un yeni modelinin ne zaman piyasaya sürüleceğine dair net bir açıklama bulunmuyor. Fakat ortaya çıkan sertifikalara ve alınan onaylara baktığımızda, yeni modelin Ocak 2021’de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Büyük ihtimal Galaxy Bu­ds Pro, Samsung’un amiral gemisi serisi Galaxy S21 ailesi ile birlikte kullanıcılara sunulacak. Teknik özellikleri hakkında henüz net bilgiler olmasa da yeni Galaxy Buds Pro’nun, Aktif Gürültü Engelleyici (ANC) özelliği ile gelmesi bekleniyor.

galaxy buds pro

Söz konusu Galaxy Buds Beyond modeli hakkında henüz net bir bilgi yok. Fakat bazı iddialar Galaxy Buds Pro modelinin kod adının Beyond olduğunu iddia ederken, bazı kaynaklar ise Samsung’un, Galaxy Buds Beyond isminde yeni bir model üzerinde çalıştığını işaret ediyor. Apple’ın stüdyo kulaklığı Apple AirPods Studio modelinin konuşulmasından sonra Beyond modelinin ortaya çıkmasıyla akıllarda bir soru işareti oluşmuştu. Bazı kaynaklara göre Samsung, AirPods Studio modeline rakip olacak bir stüdyo model üzerinde çalışıyor olabilir. Eğer böyle bir model var ise yakında yeni ayrıntılar sızdırılacaktır.

Ocak ayında tanıtılacağı düşünülen Galaxy Buds Pro modelinin fiyatı hakkında net bir bilgi bulunmuyor. Fakat iddialara göre Samsung’un yeni TWS modeli, 150$-170$ arasında satılacak. Fakat bu bilgilerin tahminlerden ibaret olduğunu belirtelim.

İlgili Haberler

>> Samsung Akıllı Telefon Kar Oranı Rekora Koşuyor: Apple’ın Gözleri Yaşlı

>> Samsung Galaxy A12 ve Galaxy A02 modellerini tanıttı!


CEVAP VER