Samsung Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3 fiyatı sızdırıldı: Bu fiyata yok!

Galaxy Z Fold

Samsung’un yeni, katlanabilir modelleri Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3 cihazlarının fiyatı sızdırıldı. İşte ortaya çıkan tüm detaylar.

Zaman geçtikçe klasik telefon tasarımlarından farklı modellere olan ilgi artmaya devam ediyor. Özellikle katlanabili­r modeller, 2020 yılına damgasını vurmuş durumda. Çünkü Galaxy Z Fold 2‘nin bekleni­lenden daha fazla ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Bu ilginin ardından dev markalar tarafından katlanabili­r tasarımlar ortaya çıktı. Hakkında bir çok dedikodu dolaşan, 2021’de en çok konuşulacak modellerden biri olabilecek Galaxy Z Fold 3 modelinin tanıtım tarihine ilişkin yeni iddialar ortaya atıldı. Bununla beraber yeni modelde kullanılacak işlemci de belli oldu. İşte fiyat bilgisi sızdırılan Samsung’un efsane katlanır telefon serisinin yeni modelleri hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Samsung Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3 fiyatı sızdırıldı: Bu fiyata yok!

Geçen hafta üretime geçtiği öne sürülen Z Fold3 ve Z Flip3 modellerinin ne zaman piyasaya sürüleceği belli oldu. Jon Prosser, 11 Ağustos’ta Galaxy Watch4 ve Watch Active4’ün piyasaya sürüleceğini iddia etti. Daha sonrasında ise uzun süredir beklenen iki katlanır model piyasaya sürülecek. Söz konusu katlanabilir modellerin piyasaya sürülme tarihleri ise, 27 Ağustos olarak iddia etti. Bazı kaynaklar ise Güney Koreli devin, Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3, Galaxy Watch4 ve Galaxy Watch Active4’ü 3 Ağustos’ta piyasaya süreceğini öne sürdü.

Galaxy Z Fold3 fiyatı

Z Fold3 ve Z Flip3 modellerinin Kore fiyatları sızdırıldı. İddialara göre Z Fold3, 1.650-1.750 dolar fiyat aralığına sahip olacak. Söz konusu serinin bir önceki modeli olan Z Fold 2’nin ise 2.088 dolardan satışa sunulduğunu biliyoruz. Z Flip serisine baktığımızda ise Z Flip3 modelinin 1.050-1.100 dolar arası bir fiyata sahip olacağı düşünülüyor. Söz konusu serinin bir önceki modeli ise 1.435 dolarlık bir lansman fiyatına sahipti. Genel olarak incelediğimizde Samsung’un katlanabilir modellerinin geçen yıla göre ucuzladığını söyleyebiliriz. Önümüzdeki yıllarda katlanabilir modellerin fiyatı daha da düşecektir. Beklemede kalın.

İlgili Haberler:

>> 11 Ağustos’ta gerçekleşecek Samsung Unpacked etkinliği ile tanıtılacak modeller tam liste!

>> Performans odaklı Samsung Galaxy M21, 2021 versiyonu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor