Performans odaklı Samsung Galaxy M21, 2021 versiyonu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor

Galaxy M21 2021

Samsung’dan ülkemizde de ilgi gören M serisine ait yeni model Galaxy M21 modelinin 2021 versiyonu geliyor. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung ilk olarak M serisi modellerini Hindistan’da piyasaya sürmüştü. Genellikle uygun fiyatı ile karşımıza çıkan Galaxy M serisi modellerinin bir zaman sonra ülkemize de geldiğini belirtelim. Hatta söz konusu Galaxy M21 modeli ülkemizde 3000 TL3200 TL bandında satışa sunuluyor. Bu fiyatın orta segment akıllı telefonlara göre bir kıyasla baktığımızda uygun fiyata sahip olduğunu söyleyebiliriz. Sonunda yeni modelin 2021 varyantı hakkında ilk detaylar ortaya çıktı. İşte Samsung Galaxy M21 2021 Edition hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Performans odaklı Samsung Galaxy M21, 2021 versiyonu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor

Samsung Galaxy M serisi modellerinin daha önce Hindistan’a özel olarak üretilen modeller olduğunu söylemişti. Söz konusu modelin 2021 versiyonunun da ülkemizde satışa sunulması bekleniyor. Yakında piyasaya sürülmesi beklenen modelin temel özellikleri sızdırıldı. Genel olarak incelediğimizde orta segment olarak gösterilebilecek akıllı telefonlara rakip bir model olduğunu söyleyebiliriz.

Yeni model, Google Play Console’da görüntülendi. 2021 Edition adı ile ortaya çıkan modelin tasarım detaylarını incelediğimizde serinin 2020 varyantı ile aynı tasarım hatlarına sahip olduğunu söyleyebiliriz. Fakat teknik özellikler kısmına baktığımızda bazı özelliklerin farklı olduğunu görüyoruz.

Galaxy M21 2021

Samsung, Galaxy M21 2021 Edition modelini, serinin diğer modellerinde olduğu gibi bu modelini de ilk olarak Hindistan’da piyasaya sürecek. Fakat Galaxy M21 modelinin 2020 varyantının Türkiye’de satışa sunulduğunu biliyoruz. Bu yüzden aylar sonra Galaxy M21 2021 modeli de ülkemize giriş yapacaktır. Henüz yeni modelin fiyatı hakkında ortaya çıkan bir sızıntının olmadığını söyleyelim. Fakat serinin bir önceki modelinin ortaya çıkan fiyatına ve değişen kur değerlerine göre bir yorumlara yapacak olursak yeni modelin ülkemize geldiği takdirde 3000 TL3500 TL bandında satışa sunulacağını söyleyebiliriz. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.
Yeni detaylardan haberdar olmak için beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy Gear Akıllı Saati Kullanıcılara Veda Ediyor: Bir Devi Kaybediyoruz

>> Teknoloji Beyni Küçültüyor İddiaları Bilim Dünyasında Tartışma Yarattı