Samsung Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3 modellerinin tanıtım tarihi belli oldu

Samsung katlanır

Samsung katlanabilir modellerinin ne zaman tanıtılacağına dair sert bir iddia ortaya atıldı. İşte Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3 tanıtım tarihi.

Zaman geçtikçe klasik telefon tasarımlarından farklı modellere olan ilgi artmaya devam ediyor. Özellikle katlanabili­r modeller, 2020 yılına damgasını vurmuş durumda. Çünkü Galaxy Z Fold 2‘nin bekleni­lenden daha fazla ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Bu ilginin ardından dev markalar tarafından katlanabili­r tasarımlar ortaya çıktı. Hakkında bir çok dedikodu dolaşan, 2021’de en çok konuşulacak modellerden biri olabilecek Galaxy Z Fold 3 modelinin tanıtım tarihine ilişkin yeni iddialar ortaya atıldı. Bununla beraqwber yeni modelde kullanılacak işlemci de belli oldu. İşte Samsung’un efsane katlanır telefon serisinin yeni modeli hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Yeni modelin, Mayıs ayının ilk günlerinde geleceği öne sürülmüştü. Kore haber sitesi kaynağına göre Samsung’un katlanabili­r serisinin yeni modeli Mayıs ayının başında tanıtılacaktı. Hatta geçtiğimiz aylarda Galaxy Z Fold 3 modelinin saha testçileri tarafından test edildiği iddia edi­lmişti. Telefonun çoktan hazır olduğunu öne süren iddia, mayıs ayında tanıtılacağı iddiasını kanıtlar nitelikte. Fakat bu iddialar Mayıs ayının bitmesi ile yalanlanmış oldu. Fakat ortaya, güvenilir bir kaynaktan iddia geldi. Ünlü sızıntıcı yeni tanıtım tarihi iddiasına ilişkin net bir tarih verdi.

Samsung Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3 modellerinin tanıtım tarihi belli oldu

Samsung Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3

Kore haber kaynağı Yonhap Haber Ajansı yeni Samsung modellerinin tanıtım tarihine ilişkin keskin iddialarda bulunduğu. Kaynağın iddialarına göre Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3, Galaxy Watch4 ve Galaxy Watch Active4 modelleri, 27 Ağustos tarihinde kullanıcıların karşısına sunulacak.

Samsung Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3

Geçtiğimiz iddiaları incelediğimizde, beklenen modellerin Ağustos ayında tanıtılacağına dair söylentiler mevcuttu. Unpacked etkinliğinin Ağustos ayının ilk veya ikinci haftasında başlayacak olması ise, bu iddiayı kanıtlar nitelikte. Net bir tarih vermek, kesin sonuca götürmez. Fakat çoğu kaynağa göre, önümüzdeki Ağustos ayı bitmeden, beklenen Samsung modelleri, kullanıcılarına sunulacak.

İlgili Haberler:

>> Samsung Galaxy Z Fold3 ekran altı kamera ile geliyor: Katlanır telefonların kralı!

>> Xiaomi’den Fiyat Performans Kulaklığı: Redmi AirDots 3 Pro