Samsung Kutusu Boş Gelecek: Akıllı Telefon Almak İstiyorsanız Bir Daha Düşünün

Samsung kutusu boş gelecek
Google News Abone Ol

Son ortaya çıkan sızıntılara göre Samsung kutusu boş gelecek. Ortaya atılan iddialar doğruysa kimse bundan hoşlanmayacak. İşte konuyla alakalı bütün detaylar.

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden bir tanesi olarak bilinen Samsung, ilginç bir karara imza attı. Onun aldığı karardan önce kısa bazı detaylardan bahsedelim. Hatırlayacağınız üzere Apple geçtiğimiz günlerde iPhone 12 tanıtımı yaptı ve cihazlar genel olarak beğenildi. Ancak şirketin çok eleştirildiği bir nokta oldu.

Birçok kişi Apple iPhone modelleri ile birlikte gelen şarj aleti ve diğer ekipmanlara alışmıştı. Ancak bir anda şirket, bunları artık göndermeyeceğini söyledi. Bunun üzerine çok yoğun tepkiler aldı. Bu tepkileri gösterenlerden bir tanesi de Samsung firmasıyla. Hatta Samsung, Apple tarafından gönderilen boş kutular ile dalga bile geçmişti.

Yeni model Samsung kutusu boş gelecek

Samsung tarafından yapılan alaycı paylaşımlar sosyal medya üzerinden büyük etkileşim almıştı. Birçok kişi iPhone cihazlarının gönderildiği kutuların boş olması nedeniyle öfkelerini dile getirdi. Samsung ise övülen şirket oldu. Şimdi ise boş kutu muhabbeti Samsung üzerinden çevrilecek gibi görünüyor.

Samsung kutusu boş gelecek

Gelen son detaylara göre, şirket akıllı telefonlarında bundan sonra şarj veya kulaklık bulundurmayacak. Yani sizlere gönderilen kutu tamamen boş olacak. Bu durum daha şimdiden Samsung ile ilgili alaycı ifadelerin sosyal medyada yer almasına neden oldu. Ortaya çıkan bazı belgeler gösterdi ki Samsung kutusu boş gelecek. Firmanın bu kararı alması açıkçası pek beklenmiyordu.

Şirketin yeni model akıllı telefonu olması beklenen Galaxy S21, şarj ve kulaklığın çıkarıldığı ilk akıllı telefon modelleri olacak. Ortaya çıkan bir belge sayesinde bu durum netleşmiş oldu. Bundan önce de bazı kişiler veya kurumlar Samsung’un kutu içeriğinin boş olacağını söylüyordu. Ancak buna inanmak pek kolay değildi.

Her ne kadar Brezilya gibi bazı ülkeler iPhone kutularından şarj aletinin olmasını zorunlu tutsa bile, yine de Apple bunu dünya geneline yaymadı. Samsung ise muhtemelen aynı yolu takip edecek ve tüm dünyada boş kutulu akıllı telefon stratejisini izleyecek.

İlgili Haberler:

>> Samsung, 11 Ocak tarihinde CES 2021 etkinliğinde karşımıza çıkacak!

>> Samsung Galaxy S21 serisi tasarım videosu yayınlandı!


CEVAP VER