Steam Herkese 57 TL Verecek: Oyun Severler İçin Büyük Kampanya

Steam oyunları büyük ilgi
Google News Abone Ol

Oyun severler için Steam herkese 57 TL dağıtacak. Böylece giderek yükselen oyun platformları biraz daha yerini sağlam hale getirecek. 

Bildiğiniz üzere özellikle Epic Games gibi şirketler çok büyük kampanyalarla insanları kendi tarafına çekebiliyor. Elbette rekabet ortamında bunun bir karşılığı var ve bazı firmalar ilginç tekniklerle kendisini ön plana çıkmaya çalışıyor.

Steam platformu bu tür oyun şirketlerinden bir tanesi. Şirketin 57 TL değerindeki bir oyunu ücretsiz hale getirilmesi rekabete ne kadar fazla önem verdiğini fazlasıyla gösteriyor. Seven: Enhanced Edition isimli oyun, Aralık 2017 tarihinde piyasaya sürüldü ve bu platformda 57 TL olarak satışa sunuldu. Ancak Steam oyunculara güzel bir sürpriz yaptı.

Steam herkese 57 TL değerinde oyun dağıtacak

Oyunun genel özelliklerine bakıldığında Teriel isimli bir karakter göze çarpıyor. Bu karakter hırsızlık konusunda ustalaşmış birisi ve oldukça tehlikeli bir adaya gönderiliyor. Tüm hikaye işte tam olarak buradan başlıyor. Bu tehlikeli kişiden adadaki bütün görevleri tamamlaması istenecek.

Steam herkese 57 TL

Başarılan her görevden hemen sonra yeni bir görev açılacak. Böylece oyuncuların merakı sürekli olarak oyunda toplanacak. Bu oyun ile alakalı muhtemelen sistem gereksinimlerini de merak ediyorsunuzdur.

  • 8 GB kapasiteye sahip bir RAM ilk etapta yeterli olacaktır.
  • Intel core i7 işlemci ile birlikte, oyunu daha rahat oynayabilirsiniz.
  • Tüm bunlara ek olarak 4 GB kapasiteli NVIDIA GeForce GTX 970 ile oyundaki bütün grafikleri net görmeniz sağlanacaktır.

Şirketin resmi web sayfası olan Humble Bundle kısmına gelerek gerekli bütün indirmeleri sağlayabilirsiniz. Oyunun genel olarak kullanıcıları memnun edeceğini söylemek mümkün. Ancak bu tür aksiyon oyunlarını sevmiyorsanız muhtemelen biraz size can sıkıcı görünebilir.

Steam herkese 57 TL dağıtarak verdiği bu oyun ile ilgili çok önemli bir detaya daha vurgu yapmak gerekiyor. Son derece canlı bir grafik sistemine sahip olan oyun, akışkan bir hikayeye sahip. Ayrıca senaryoda herhangi bir kopukluk bulunmuyor. Oyunu oynadıktan sonra düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Yeni Steam Oyunu Ücretsiz Oldu Nasıl Bedava İndirilir

>> Steam Yaz İndirimleri 2020 başladı! İndirimler fena!


2 YORUMLAR

CEVAP VER