Samsung, Pokemon Temalı Galaxy Buds 2 Kulaklıklarını Görücüye Çıkardı

Güney Koreli teknoloji firması Samsung, anavatanında yine “özel bir ürün” ile gündemde. Firma, başarılı ürünlerinden Galaxy Buds 2’nin Pokemon temalı özel versiyonunu görücüye çıkardı. Pokemon Edition Galaxy Buds 2 adı verilen ve sınırlı sayıda üretilen kulaklık, yalnızca Güney Kore’ye satışa sunulacak.

.

Ürün, standart Galaxy Buds 2’ye ek olarak Poke topu tasarımındaki taşıma kutusu ve Pokemon temalı tasolarla geliyor. Tabii standart ürün için farklı renk tercihleri de var.
Pokemon Edition Galaxy Buds 2 ‘nin yakın zamanda satışta olması bekleniyor. Şu an Samsung’un Güney Kore sayfasında ürünün sayfası açık, ancak henüz ön sipariş süreci başlatılmadı. Fiyatı merak ediyorsanız, o da 106 dolar. TL olarak hesapladığımzda, yaklaşık 1700 TL yapıyor.

Samsung, Pokemon Temalı Galaxy Buds 2 Kulaklıklarını Görücüye Çıkardı

Pokemon Edition Galaxy Buds 2, Güney Kore’den sonra diğer ülkelerde de satışa sunulacak mı?

Konu hakkında Samsung’tan gelen bir bilgi yok, ama muhtemelen satışa sunulmayacak. Firma, daha önce de yine Pokemon temasıyla Galaxy Z Flip3 telefonunu Güney Kore’de satışa sunmuş ve ürünün dakikalar içinde tükendiği bildirilmişti. O telefon da muhtemelen Kore’ye özel kalacaktır.

“Peki yine de bu kulaklığa ya da telefona sahip olma şansım yok mudur?” diye soruyorsanız, aslında var. Birincisi, Güney Kore’de olmanız gerekiyor, ki bu çoğumuz için çok zor bir durum. İkincisi ise, online satış sitelerini takip etmeniz gerekiyor. Mesela eBay, dünyanın en büyük ikinci el ürün satış sitesi. Pek çok popüler ürünü de burada bulabilmek mümkün. Can sıkıcı olan ise, eğer o ürün “tükenmiş bir ürün” ise, haliyle fiyat faktörü normale kıyasla daha yüksek oluyor. Eğer bir de “açık artırma” sistemi aktif edilmişse, fiyatlar daha da yukarılara çıkabiliyor.

Galaxy Buds 2 ‘nin özellikleri ve Türkiye fiyatı nedir?

Galaxy Buds 2, bünyesinde aktif gürültü engelleme teknolojisini barındıran, silikon başlıklara sahip ve “gerçek kablosuz kulaklık” olarak nitelendirilen bir ürün. Tek şarj ile ANC açıkken 5 saate kadar kullanım imkânı sunabilen kulaklık, ülkemizde 1299 TL satış fiyatı etiketiyle bulunabiliyor.

Yeni detaylar oldukça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

>> Android 13 Güncellemesi Alacak Telefonlar Listesi Açıklandı!

. . . .