SAP İnovasyon Zirvesi 14 Mart’ta Düzenlenecek


SAP İnovasyon Forum, yedinci yılında Türkiye’nin ve dünyanın en yenilikçi teknolojilerine imza atan liderleri bir araya getirmeye hazırlanıyor.  

SAP, gelenekselleştirdiği SAP İnovasyon Forum’u yedinci yılında İstanbul’da gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Teknoloji ve inovasyonun bir araya geldiği, geniş kapsamlı bir gündeme sahip olacak SAP İnovasyon Forum’un bu yılki ana teması spor alanında bilişim çözümlerinin sağladığı katma değer olacak. “Doğru Taktik” başlığıyla düzenlenecek zirvede, SAP’nin inovasyon yatırımları, bulut platformu ve gerçek zamanlı veri platformu sayesinde spor başta olmak üzere sektörlere sağladığı inovatif verimlilik artışı, müşteri başarı hikayeleriyle katılımcılara sunulacak.

 

SAP Inovasyon ForumYerel ve global SAP uzmanları başta olmak üzere, lider teknoloji karar vericilerinin ve iş dünyasından saygın isimlerin yer alacağı etkinlik 14 Mart Cuma günü Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Teknolojinin yeni yönleri üzerine inovasyon merkezlerinin rotasını belirleyen SAP Yenilik Misyoneri Timo Elliott ve SAP Global Büyük Veri Organizasyonu Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Irfan Khan, etkinlikte ana konuşmacı olarak yer alarak SAP’nin inovasyon vizyonunu anlatacak. SAP’nin spor dünyasına kattığı yeniliklerin konuşulacağı gün ortası oturumunda moderatörlüğü ise basketbol menajeri ve spor yorumcusu Murat Murathanoğlu üstlenecek.

Farklı sektörlerden, farklı ölçeklerdeki firmaların inovasyon macerasını 2014’e ve ötesine taşımayı hedefleyen SAP İnovasyon Forum; SAP’nin geniş inovasyon ve analitik teknolojilerini yepyeni fırsatlar yaratmak ve doğru iş taktikleri belirlemek adına iş dünyasının dönüşümüne ışık tutmaya hazırlanıyor. Yedinci yılında, gelenekselleştiği üzere yılın en inovatif kurum ve uygulamaları da SAP İnovasyon Forum’un açılış töreninde ödüllendirilecek.