SAP Türkiye’den global atama

SAP Türkiye’den global atama

PAYLAŞ

2010 yılından bu yana SAP Türkiye Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Erdem Aksakal, global atama ile SAP MENA (Ortadoğu ve Kuzey Afrika) bölgesi Pazarlama Direktörlüğü görevini üstlendi. 

2010 yılından beri SAP Türkiye Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Erdem Aksakal, global atama ile SAP MENA Dubai Pazarlama Direktörü olarak atandı. Aksakal, SAP’nin MENA bölgesindeki dijital dönüşümüne liderlik yapan vizyonunu destekleyerek; yenilikçi projelerle bölgedeki gücünü ve müşterilerine sunduğu faydayı artırmak için çalışmalar yürütücek. Erdem Aksakal’ın bu yeni görevinde önceliği ise dijital pazarlama, story telling (hikaye anlatımı), SAP’nin hayata dokunan çözümlerini bölgede yaygınlaştırmak ve teknolojik iş birlikleriyle desteklemek olacak.

Yazar, Pazarlama Uzmanı ve Akademisyen

2002 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümünden mezun olan Erdem Aksakal, 2009 yılında ise Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı’nı tamamladı. Erdem Aksakal, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde doktora düzeyindeki akademik çalışmalarına devam ederken, Marka Okulu bünyesinde lisansüstü öğrencilerine ziyaretçi öğretim üyesi olarak Dijital Pazarlama Yönetimi dersi veriyor.

SAP Türkiye’deki çalışma hayatı öncesinde Ericsson MENA ve Türkiye’de pazarlama alanında stratejik görevler üstlenen Aksakal, aynı zamanda 2016 yılında yayınlanan Mezeleri Güzel kitabıyla da Türkiye’de çok satanlar listesine girme başarısı gösteren ve ilgi ile takip edilen bir yazar. Erdem Aksakal, SAP Türkiye’nin yeni Pazarlama Direktörü atanana kadar vekaleten Türkiye’deki görevini de sürdürmeye devam edecek.

TCL ve Qualcomm, MOVETIME Aile Kol Saati MT30 ’u duyurdu


CEVAP VER