Sennheiser Ambeo Soundbar Plus Görücüye Çıktı

Yeni AMBEO Soundbar Plus ve AMBEO Subwoofer ile genişletilen Sennheiser AMBEO Soundbar serisi, sınıfının en iyi sürükleyici sesini evlerine taşımak isteyen kullanıcılar için yeni bir fırsat.

Dünyanın ilk 7.1.4. kanalda yayın yapabilen soundbar’ı AMBEO Soundbar Plus, ödüllü AMBEO Soundbar Max’tan daha kompakt bir gövdeyle kullanıcıları, sinema deneyiminin merkezine yerleştiriyor. AMBEO Soundbar Plus, AMBEO Subwoofer ile birlikte çalıştığında nefes kesen bir sinematik deneyimi garanti ederek evinizde bir küçük sinema salonu oluşturuyor.

Sennheiser AMBEO Soundbar Ürün Müdürü Maximillian Voigt, “AMBEO Soundbar Plus ve AMBEO Subwoofer, eleştirmenler tarafından dünyanın en iyi soundbar’ı olarak gösterilen ödüllü AMBEO Soundbar Max’in başarısı üzerine inşa edilmiştir. Derin, sürükleyici ses ve daha kompakt gövde sayesinde, yeni AMBEO Soundbar Plus’ımız, odyofil kalitesinde ses ile ev sineması deneyimi isteyenler için tercih edilebilecek az sayıda üründen biri” diyor.

Sennheiser Ambeo Soundbar Plus Görücüye Çıktı

Sennheiser AMBEO ile evde sinema deneyiminin keyfini çıkarın

Ürün portföyünde daha kompakt ve yeni bir soundbar’a yer açan Sennheiser, AMBEO Soundbar Plus’ı sunuyor. Ses teknolojileri alanında gerçekleştirdikleri araştırma faaliyetleri ile bu alanda dünya lideri kabul edilen Fraunhofer enstitüleri ile geliştirilen üç boyutlu ses teknolojisi, AMBEO Soundbar Max’te olduğu gibi AMBEO Soundbar Plus’a da başarıyla uygulandı.

AMBEO’ların otomatik kalibrasyon yeteneği, bulunduğu odanın akustik özelliklerini algılayarak, güçlü işlemcileri ile analiz ettiği akustik veriler ışığında dinleyicinin yatay eksende etrafına yedi sanal hoparlör ve dört ek tavan hoparlörü daha yerleştiriyor. Bu özellik, AMBEO Soundbar Plus’ı, sesi odanın herhangi bir köşesinden yansıtan gerçek üstü bir hoparlör yapıyor.

Kullanıcılar, ekstra kabloların veya stereo hoparlör kabinlerin karmaşası olmadan, evlerinde bir sinema salonunun derinliğini, efektleri ve çevresel objeleri etkileyici bir şekilde konumlandırma yeteneğini ve yüksek çözünürlüğü deneyimleyebiliyor. AMBEO Soundbar Plus ayrıca Smart Control mobil uygulaması sayesinde ekolayzır ayarları ve daha fazla özelleştirme seçeneği için kişiselleştirilebilir hazır ayarlar sunuyor.

Etrafınızı saran bu etkileyici ve sürükleyici üç boyutlu ses, dijital tarafta Dolby ATMOS, DTS: X, 360 Reality Audio ve MPEG-H Audio teknolojileri desteği ile sağlanıyor. Kullanıcılar, stereo ve 5.1 içerikleri bile nefes kesici 3D ses deneyimine yükseltebiliyor ve böylece sanatçı o an odanın içindeymiş gibi bir his yaratılıyor.

Sennheiser AMBEO Sounbar Plus, AMBEO|OS işletim sistemini kullanıyor

Bu, AMBEO Soundbar Plus’ın birden çok müzik yayın servisine erişmesini, Apple AirPlay 2 desteklemesini, Spotify Connect, Tidal Connect ve Chromecast dahil edilmiş, Google Asistan ile uyumlu cihazlarla entegre çalışmasını sağlıyor. Dahası, Alexa destekleyen cihazlar ve Apple Siri ile de sorunsuz etkileşim oluşuyor.

İlgili haberler

>> 128.000 Türk Kullanıcının Verileri Satılıyor!