Google Pixel Fold Render Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Google Pixel Fold

Google Pixel Fold modeli render görüntüleri sızdırıldı İşte piyasadaki devlerin katlanır telefonları ile yarışacak model hakkında tüm ayrıntılar.

Cihazın ilk olarak tasarım ayrıntılarını incelediğiniz zaman, alışılagelmiş bir katlanır akıllı telefon bizleri karşılayacak gibi görünüyor. Fakat üst ve alt çerçevelerin diğer çerçevelere göre biraz daha kalın olduğunu söyleyebiliriz. Arka paneline baktığımızda ise yatay konumlandırılmış üçlü kamera kurulumunun yer aldığını görüyoruz. Google Felix kod adı ile ortaya çıkan Google Pixel Fold katlanabilir modelinin Geekbench listelerinde görüldüğünü ve bazı teknik özelliklerinin ortaya çıktığını da görüyoruz.

Geçtiğimiz günlerde bazı teknik detaylarına sahip olduğumuz modelin Render görüntüleri de ortaya çıkıt. Artık yapay katlanır akıllı telefon modeli hakkında daha fazla ayrıntıya sahibiz. İşte Google Pixel Fold modelinin ortaya çıkan ayrıntıları.

Google Pixel Fold Render Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Google Pixel Fold

Ortaya çıkan görselleri incelediğimizde, söz konusu modelin yatay konumlandırılmış üçlü kamera kurulumu ile geldiğini görmekteyiz. Zaten tasarım ayrıntılı incelediğimiz zaman ise Pixel 7 Pro modelinin tasarım hatlarını taşıdığını söyleyebiliriz. Bu yüzden söz konusu modelin, Pixel 7 Pro’nun katlanabilir versiyonu olduğunu söylesek yanlış olmaz. Ön panelinde ise diğer katlanır telefonlarda rahatsız olduğumu bir sorundan kurtulduğumuz görüyoruz. Genellikle piyasadaki katlanır akıllı telefonlarda, ön ekranın dar olması kullanıcılara kullanım zorluğu yaşatıyordu. Fakat Pixel Fold modelinde bu durumun üstesinden gelindiğini görüyoruz.

Eğer, Google Pixel markasına ait diğer modellerde olduğu gibi aksaklıklar karşımıza çıkmaz ise söz konusu modelin Mayıs 2023’de tanıtılması bekleniyor. Google’ın Pixel Fold modelinin fiyatı hakkında bazı sızıntılar mevcut. Fakat tanıtımına aylar olan bir model olduğunu söyleyelim. Bu yüzden ortaya çıkan iddialar gerçeği yansıtmayabilir veya değişebilir. Fakat söylentiler 1800 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacağı yönünde. Önümüzdeki günlerde Google Pixel Fold modeli hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy M04 Serinin En Ucuzu Olacak!