SHIB Coin Ethereum Kurucusu İle Savaş Halinde: Bu Sefer Çok Farklı Bir Gelişme Var

DOGE ve SHIB

SHIB coin Ethereum kurucusu ile tuhaf bir mücadele içerisinde. İşin aslına bakacak olursak birbirlerine karşı net bir düşmanlık sergilemiyorlar. Fakat yaşanan gelişmeler onların dost mu yoksa düşman mı olduğunu henüz gösteremedi.

.

SHIB coin bazı kişiler tarafından ne olduğu tam olarak bilinmeyen kripto paralar içerisinde yer alıyor. İşin aslına bakacak olursak gerçekten de tam olarak ne ifade ettiği belli değil. Bazıları onun Dogecoin düşmanı olduğunu söylerken kimileri ise sadece şaka amaçlı ortaya çıkarılan bir kripto para birimi olduğunu düşünüyor.

Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin ise bu görüşlerin neredeyse hiç birisine katılmıyor. Ona göre bu tür kripto paralar neredeyse hiçbir kategoriye yerleştirilemez. Yatırımcıların kafasını karıştıran asıl problem ise zaten burada. Vitalik Buterin tarafından atılan adımlar ise aslında onun da kafasının karışık olduğunu gösteriyor.

SHIB coin Ethereum kurucusu tarafından yakıldı

Hatırlayacağınız üzere SHIB coin yaratıcıları yaklaşık olarak 1 milyar dolar değerinde SHIB gönderdi. Elbette bunu Vitalik Buterin’in hesabına attılar. Bu kadar yüksek miktarda kripto parayı hesabında gören Buterin ise ilginç bir karar aldı. Bütün parayı Hindistan Covid 19 ile mücadele platformlarına bağışladı.

SHIB coin Ethereum

Tüm bunlar üzerine artık başka bir adım atılmaz diye düşünüldü. Fakat o yine durmadı. Yaklaşık olarak 7 milyar dolar değerinde 410 trilyon SHIB yakıldı. Böylece çok ciddi bir fiyat artışı ortaya çıktı. Bu kripto para biriminin değeri yaklaşık olarak yüzde 20 oranında yükseldi. Hiç kimse böyle bir artış beklemiyordu.

Ethereum kurucusu fiyatı hem yükseltti hem azalttı

Vitalik Buterin tarafından yapılan bu hamleler ile birlikte kripto para biriminin fiyatında önemli artış yaşandı. Fakat öncesinde Hindistan yardım fonlarına bağış yapması bu kripto para biriminin fiyatını düşürmüştü. Böylece aynı anda hem artış hem de azalışa neden oldu. Kısacası kafaları iyice karıştırdı.

Yaptığı açıklamalarda kripto para evrenini ciddiyetle desteklemek isteyenleri övdü. Aynı zamanda kendi kripto kara hesabına habersiz dijital varlık gönderilmemesi konusunda uyardı.

İlgili Haberler:

>> Chia Kripto Para Madenciliği ile 512 GB Bir SSD 6 Haftada Çöpe Dönebilir

>> Kripto Para Borsası Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken 4 Kural


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here