Tempo İstikrarlı Büyümesini Sürdürüyor


Çağrı merkezi sektöründe İstanbul, Afyonkarahisar ve Şanlıurfa’da hizmet veren ve iş ortaklarına dışarıdan çözüm desteği sunan Tempo Çağrı Merkezi, Afyon’daki çalışan sayısını yılsonunda 850’ye çıkaracak.

2001 yılından bu yana çağrı merkezi sektöründe yenilikçi ve A’dan Z’ye çözüm anlayışıyla hizmet veren Tempo Çağrı Merkezi, Afyon’daki 5. yılında da istikrarlı büyümesini sürdürüyor. Tempo, en büyük lokasyonu olan Afyon şubesinde 523 müşteri temsilcisi ve 73 idari kadro olmak üzere toplam 596 kişiye istihdam sağlıyor. Yılsonuna kadar 250 kişiye daha iş olanağı sunacak olan Tempo, Afyon’un gelişmesine ve istihdamına büyük ölçüde katkı sağlayacak.

TempoGenelMuduru CemalAkar 2

Tempo, 850 kişiyle Afyon’a daha iyi hizmet verecek

Profesyonel ekibi ve şirket içinde kariyer yapma imkanıyla çalışanlarına iyi bir gelecek sunan Tempo Çağrı Merkezi, Afyon’da gösterdiği başarısını diğer lokasyonlardaki operasyonlarına da yansıtıyor. Yılsonuna kadar kadrosuna 250 kişiyi daha katmayı planlayan Tempo Çağrı Merkezi, 550’den fazla çalışanı ve bölgeye yaptığı yatırımlarla faaliyetlerini sürdürmeye devam edecek. 2013 yılında yüzde 40 büyüyerek cirosunu 50 milyon TL.’ye çıkaran Tempo Çağrı Merkezi, Afyon’a sağlayacağı yeni istihdamlarla daha da fazla büyümeyi hedefliyor. Tempo, İstanbul, Afyon ve Şanlıurfa’dan sonra Batman’da da 300 kişiye istihdam ve kariyer imkanı sağlayacak.

Kariyeriniz Yükselmeye Buradan Başlıyor