The 100 Final 7. Sezonu Başladı! İşte Dizi Hakkında İnternette dolaşanlar…

The 100 Final 7. Sezonu Başladı! İşte Dizi Hakkında İnternette dolaşanlar…

Google News Abone Ol

Ne yazık ki The 100 dizisinin son sezonu dün itibariyle yayına başladı. CW Network Başkanı Mark Pedowitz, 2019 Yaz TCA basın turunda yaptığı açıklama ile The 100 dizinin bu sezon final yapacağını söylemişti.

The 100 7. sezon 1. Bölüm 20 Mayıs itibariyle Amerika’da yayınlandı. Ne yazık ki diziye Türkiyeden erişmeniz için VPN kullanmanız şart. Çünkü CW Network yurt dışından erişimi kapatmış durumda. Sezon 7’nin çekimler Ağustos 2019’da başlandı ve Mart 2020 tarihi itibariyle dizi tamamlandı. Koronavirü sebebiyle birçok dizi yayın hayatını durdurdu fakat bu The 100 için geçerli değil. CW kısa süre önce beklenmedik derecede iyimser sloganı ile dikkat çeken “Burada bitmiyor” yazan Sezon 7 afişini yayınladı. Belki de bakarsanız dizinin 8. sezonu çekilir kim bilir?

The 100

The 100 Sezon 7 Oyuncuları

Sezon 7, Eliza Taylor, Bob Morley, Marie Avgeropuolos, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Tasya Teles, Shannon Kook, JR Bourne, Shelby Flannery ve Chuku Modu ile birlikte ekranlara dönecek.

The 100 Konuk yıldızlar da muhtemelen şöyle olacak: Adina Porter (Indra), Jarod Joseph (Nathan Miller), Luisa d’Oliveira (Emori), Sachin Sahel (Eric Jackson), Tati Gabrielle (Gaia), Jessica Harmon (Niylah), Lola Flanery (Madi Griffin) ve Ivana Milicevic (Charmaine Diyoza).

7. Sezon 1. Bölüm From the Ashes

Clarke (Eliza Taylor) ve arkadaşları ormanda yeni tehditler arttıkça Sanctum’u yeniden inşa etmeye çalışıyorlar. Bob Morley, Marie Avgeropuolos, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Tasya Teles, Shannon Kook, JR Bourne, Shelby Flannery ve Chuku Modu da bu bölüm içerisinde.

Yayın tarihi: 5/20/2020

The 100 7. Sezon 2. Bölüm The Garden

7. Sezon 3. Bölüm False Gods

Echo (Tasya Teles) ve Gabriel (Chuku Modu) Hope (Shelby Flannery) ve gizemli geçmişi hakkında daha fazla şey öğreniyorlar.

Yayın tarihi: 03.06.2020

7. Sezon 4. Bölüm Hesperides

Gizemli yabancılar, Clarke’ın (Eliza Taylor) kayıp insanlarının haberi ile gelir.

Yayın tarihi: 10.06.2020

The 100 nasıl bitebilir? Rothenberg geçen yıl bir röportajında şunları söylemişti: Şovun nasıl bitmesini istediğim konusunda bir fikrim vardı. Ancak ölçeklenebilirdi ve bu bitiş üçüncü sezonun sonunda olabilirdi, beşinci sezonun sonunda da olabilir, sekizinci sezonun sonunda da olabilirdi. Bu kararlar benim değil. Bunun 10 sezon süren bir gösteri olduğunu sanmıyorum. Ama bu karakterleri ve bu dünyayı çok seviyorum, her yıl benim için yepyeni bir konu. Her yıl farklı bir hikaye anlatıyoruz, bu yüzden sıkılmıyoruz. Aklımda hala bir son hikayem var, ama bu sonun ne zaman olacağını bilmiyorum ve muhtemelen sonunda anlatacağım.

The 100 ilk dört sezonu Netflix üzerinden izleyebilirsiniz?  

>> Huawei P40 8500 TL Eder mi? İşte cevabı… İnceleme ve ürünün detaylı anlatımı haberimizde


2 YORUMLAR

CEVAP VER