The Falcon and The Winter Soldier için Super Bowl’da bir fragman yayınlandı

Google News Abone Ol

The Falcon and The Winter Soldier için Super Bowl’da bir fragman yayınlandı. Disney Plus için gelecek olan dizi şimdiden büyük beğeni topladı. İşte detaylar.

19 Mart’ta Disney Plus platformunda seyirciyle buluşacak Marvel’ın yeni dizisi için bir fragman yayınladı. 7 Şubat’ta oynanan Super Bowl etkinliğinde yayınlanan fragman büyük ilgi çekti. Ayrıca Marvel’ın iki sevilen karakterini bir araya getiren dizi büyük bir heyecanla bekleniyor.

Disney Plus, WandaVision ile büyük bir beğeni topladı. Ayrıca dizinin yayınlanan ilk beş bölümü izleyiciler tarafından tam not aldı. Özellikle başrol oyuncuları Elizabeth Olsen ve Paul Bettany oyuncuklarıyla izleyicileri büyüledi. WandaVision, 15 Ocak 2021’de Disney Plus’ta yayınlanmaya başladı. Avangers: Endgame filminin sonrasında geçiyor.

Şimdide Disney Plus yeni dizisi olan The Falcon and The Winter Soldier dizisi ile aynı başarıyı yakalamaya çalışacak. Dizinin oyunca kadrosunda Sebastian Stan (Bucky Barnes), Anthony Mackie (Sam Wilson), Daniel Brühl (Baron Zemo), Emily VanCamp (Sharon Carter) ve Wyett Russell (US Agent/John Walker) gibi isimler yer alıyor.

the falcon and the winter soldier

Marvel sinematik evrenin son filmini izlemediyseniz bu paragrafta spoiler olacak dikkat. Avangers: Endgame’in sonunda Kaptan Amerikan’ın emekli olmasından sonra kalkanını Sam Wilson’a devretmişti. Dizide Falcon aldığı kalkanın sorumluluğu ile yaşadığı maceraları ele alacak. Ayrıca yanında bulunan Bucky bu macerada ona eşlik edecek.

6 bölümden oluşacak olan dizi Disney Plus platformunda 19 Mart’ta izleyicilerle buluşacak.

The Falcon and The Winter Soldier Disney Plus’ın yeni başarısı olacak mı?

Disney Plus son zamanlarda birçok başarılı işe imza attı. 2019 yılının sonunda hizmete giren platform o tarihten itibaren yavaş yavaş adından söz ettirmeye başladı. Bu başarılı işlerin yanında birçok dizi duyuran platform izleyicinin dikkatini çekmeye başardı. The Mandalorian ve WandaVision dizilerinin başarısı yeni gelecek diziler için seyirciye büyük bir umut verdi.

Marvel evreni için gelecek 12 dizi ve Star Wars evreni için gelecek 10 dizi ile izleyeceği bol içerik sunmaya hazırlanan platform gelecek için umut veriyor.

Disney Plus henüz ülkemizde bulunmamakla beraber bu yılın sonunda geleceği hakkında söylentiler var. Siz Disney Plus hakkında ne düşünüyorsunuz. Lütfen yorumlarda belirtiniz.

>>MicroLED ekranlar ile Greenscreen kullanımına gerek kalmayacak


CEVAP VER