The Last of Us Part I PC Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!

The Last of Us Part I PC sistem gereksinimleri yayınlandı. Sony’nin PlayStation platformunda fırtınalar estiren oyun, şimdi de aynı etkiyi PC tarafında yapmayı planlıyor. Bunun için iyi bir sisteminiz olmalı.

The Last of Us Part I PC sistem gereksinimleri belli oldu! Eğer oyunu üst seviye detaylarla oynamak isterseniz, Intel Core i7-4770K işlemci ve NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER ekran kartı gibi bileşenlere sahip olmanız gerekiyor. İşte minimum ve tavsiye edilen PC sistem gereksinimleri…

The Last of Us Part I PC sistem gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 10 Version 1909 ya da daha yeni bir versiyon
İşlemci: AMD Ryzen 5 1500X, Intel Core i7-4770K
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon 470 (4 GB), NVIDIA GeForce GTX 970 (4 GB), NVIDIA GeForce 1050 Ti (4 GB)
Depolama: 100 GB kullanılabilir alan.

Tavsiye edilen sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 10 Version 1909 ya da daha yeni bir versiyon
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X, Intel Core i7-4770K
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon RX 5800 XT (8 GB), AMD Radeon RX 6600 XT (8 GB), NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER (8 GB), NVIDIA GeForce RTX 3060 (8 GB)
Depolama: 100 GB kullanılabilir alan.

The Last of Us Part I PC Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!

Görünüşe göre The Last of Us Part I PC sistem gereksinimleri, bazı oyuncuları üzebilir. Eh, sinematik yapıda oynanış sunan ve bunu gelişmiş görsel detaylarla süsleyen bir oyun için bazen bu tip durumlar yaşanabiliyor.

“Hastalıklıların ve acımasız afetzedelerin dört bir yanda kol gezdiği, yıkıma uğramış bir uygarlıkta hayattan nasibini almış olan baş karakter Joel, 14 yaşındaki Ellie’yi askerî karantina bölgesinden çıkarması için tutulur. Başta küçük bir mesele gibi görünen bu iş, ülke boyunca devam eden amansız bir yolculuğa dönüşür.

200’ün üzerinde Yılın Oyunu ödülü alan The Last of Us’taki duygu yüklü hikâye anlatımına ve unutulmaz karakterlere tanıklık edin.”

Oyun, şu an ön siparişte bulunuyor ve standart PC sürümü için 600 TL talep ediliyor. Eğer ön sipariş verirseniz, ekstradan bazı oyun içi eşyalara da sahip olabilirsiniz. Bunlar, oyundaki serüven boyunca sizi daha avantajlı konuma getirebilir.

Oyunun resmi Steam sayfası için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Haberler

>> iPhone’u En Çok Hangi Yaş Aralığı Tercih Ediyor, Kullanıyor?