Twitter Blue Türkiye Fiyatları Belli Oldu! İsterseniz Hemen Kullanabilirsiniz!

Türkiye’deki Twitter kullanıcılarının beklediği an geldi! Nihayet Twitter Blue Türkiye’de de faaliyete geçti. Eğer bu özel servisi kullanmak istiyorsanız, biraz para ödemeniz gerekiyor. İşte istenen fiyatlar ve sunulan özellikler…

Twitter Blue Türkiye faaliyetleri başladı. Bu ücretli abonelik servisi, an itibarıyla web tarafında ve iOS tarafında kullanılabiliyor. Android kullanıcıları ise, bir süre daha beklemek zorunda. Şirket, Android tarafında da servisin çok yakında devreye alınacağını bildiriyor.

Twitter Blue servisine abone olmak için web tarayıcınızdan Twitter’ı açabilir ve sol kısımdaki “Twitter Blue” ibaresine tıklayarak yönergeleri izleyebilirsiniz.

Twitter Blue Türkiye fiyatları şöyle:

Eğer bu servisi web üzerinden kullanmak istiyorsanız, aylık 150 TL ödemelisiniz. Böylece yılda 1800 TL ödemiş olacaksınız.

Eğer şimdiden yıllık plana geçiş yaparsanız, %12 daha az ödeyerek toplamda 1570 TL’ye aboneliğinizi tanımlayabilirsiniz.

Twitter Blue Türkiye iOS fiyatı ise, aylık 209 TL, yıllık abonelik olarak da 2199 TL.

Twitter Blue Türkiye Fiyatları Belli Oldu! İsterseniz Hemen Kullanabilirsiniz!

Twitter Blue’da şu an sunulan özellikler şöyle:

– Yazdığınız tweet’i artık düzenleyebileceksiniz. Evet, yanlış yazdıysanız tweet’inizi silmenize gerek yok. Edit özelliği artık emrinizde.

– 1080p çözünürlüklü videolar yükleyebilirsiniz.

– Yer işaretleri, popüler makaleler gibi başlıklar sayesinde, platformda gördüğünüz, hoşunuza giden konuları bir noktada toplayabilecek ve daha sonra istediğiniz zaman bu içeriklere kolaylıkla erişebileceksiniz.

Yakında gelmesi beklenen özellikler:

– Bir tweet’e cevap yazdığınızda, cevabınız üstlerde yer alacak ve böylece gönderi sahibi tarafından fark edilmeniz kolaylaşacak. Onaysız hesapların cevaplarının daha altta kalacağını da belirtelim.

– Spam içeriklerle büyük ölçüde karşılaşmayacak ve böylece daha güvenli kullanım deneyimleri yaşayabileceksiniz.

– Daha uzun videolar yayınlama imkânınız olacak. Böylece hem daha kaliteli hem de daha detaylı videoları takipçilerinizle paylaşabileceksiniz.

– Twitter yetkilileri, zaman zaman yeni özellikler için erken testler gerçekleştirecek ve bu özellikleri ilk deneyenler arasında siz de yer alabileceksiniz.

Peki siz ne dersiniz? Açıkçası bizce fiyatlar yüksek. Özellikle de ülkemizdeki ekonomik şartları göz önüne aldığımızda, şirketin “ülkeye özel” yerel fiyatlandırma politikası doğrultusunda daha iyi bir karar vermesini beklerdik doğrusu.

Yeni detaylar oldukça haberdar edeceğiz.

İlgili Haberler

>> iPhone’u En Çok Hangi Yaş Aralığı Tercih Ediyor, Kullanıyor?