The Witcher 2. sezon için yeni görseller paylaşıldı!

The Witcher 2. sezon

Netflix, The Witcher 2. sezon için yeni görseller paylaştı. Bu görsellerde Yennefer’i net bir şekilde görebiliyoruz. İşte detaylar.

Netflix, The Witcher’in ikinci sezonun ana karakter üçlemesinin son iki görüntüsünü paylaştı. Son paylaşılan karelerde, Anya Chalotra’nın hayat verdiği Vengerberg’lü Yennefer yer alıyor. Sodden Tepesi Savaşı’nın ardından zincirlenen büyücünün dönüşü görünüyor… Peki bu Yennefer’in kaderini nasıl etkileyecek? Her şey merakla beklenen The Witcher 2. sezon ‘da ortaya çıkacak.

The Witcher hakkında

Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırır. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir.

The Witcher 2. sezon

The Witcher 2. sezon hakkında

Yennefer’in hayatını Sodden Savaşı’nda kaybettiğine inanan Geralt of Rivia, Prenses Cirilla’yı bildiği en güvenli yere, doğduğu eve Kaer Morhen’e getirir. Kıta’nın kralları, elfleri, insanları ve şeytanları onun duvarlarının dışında üstünlük için çabalarken, Cirilla’yı çok daha tehlikeli bir şeyden korumak zorundadır: kızın içinde sahip olduğu gizemli güçten.

The Witcher 2. sezon

İlgili Haberler

Netflix Yeni Özellik Getirecek: İşte Merak Edilen Tüm Detaylar!

Netflix Ucuz Abonelik Planı Başlatıyor! Bakın Bu aboneliğin Özellikleri Neler?